Šahovska liga; Vol. 3 - partije i chat
- medvjed23
- Administrator
- Reactions: 9811
- Postovi: 9311
- Pridružen/a: 28 jul 2020, 12:11
- Lokacija: https://poezijaisve.blog/
- Kontakt:
Re: Šahovska liga; Vol. 3 - partije i chat
Ma kakva tri poraza. Tri prva kola mu nisu tako strašna.
Spock voli brze, dinamične partije. Protiv njega samo treba stati na loptu, smiriti igru, i onda se on pogubi, ispadne iz ritma.
KranGa je lako pročitati. Vazda sicilijansku igra. Složiš mu londonski sistem i nema ga niđe.
E protiv Namazane bi moglo biti gutavo. Tu je teško izbjeći poraz, treba biti realan.
Spock voli brze, dinamične partije. Protiv njega samo treba stati na loptu, smiriti igru, i onda se on pogubi, ispadne iz ritma.
KranGa je lako pročitati. Vazda sicilijansku igra. Složiš mu londonski sistem i nema ga niđe.
E protiv Namazane bi moglo biti gutavo. Tu je teško izbjeći poraz, treba biti realan.
4
2
1
1
1
1
Re: Šahovska liga; Vol. 3 - partije i chat
Challenge dancidalmacija
Rizikujes da neko drugi uleti dok nema pekmeze, kojekakav KranG

Rizikujes da neko drugi uleti dok nema pekmeze, kojekakav KranG
1
1
Re: Šahovska liga; Vol. 3 - partije i chat
Dabome da moze
I vrijeme za potez jedno 72h, dok konsultujem literaturu, testiram sve moguce kombinacije i tvoje buduce poteze
2
2
Re: Šahovska liga; Vol. 3 - partije i chat
ti ili Copilot?
1
1
Zivot se desava sada, a ravan stomak nam ne treba da ga zivimo. 
Re: Šahovska liga; Vol. 3 - partije i chat
tražiš opravdanje za poraz, m?
sačekaj, ima puno da se igra do 14. kola
sačekaj, ima puno da se igra do 14. kola
1
1
Re: Šahovska liga; Vol. 3 - partije i chat
ja ne igram dopisne
samo brzo
0
Zivot se desava sada, a ravan stomak nam ne treba da ga zivimo. 
Re: Šahovska liga; Vol. 3 - partije i chat
ja nemam uvjete za brzopotezne partije, na poslu me stalno prekidaju
ako ne igraš dopisne, žao mi je, šta da se radi. I da znaš da ne pristajem na remi
1
1




