Šahovska liga; Vol. 3 - partije i chat

Iznad, ispod, s lijeva, s desna....
Avatar
medvjed23
Administrator
Reactions: 9858
Postovi: 9345
Pridružen/a: 28 jul 2020, 12:11
Lokacija: https://poezijaisve.blog/
Kontakt:

Re: Šahovska liga; Vol. 3 - partije i chat

Post Postao/la medvjed23 »

Pošalji joj na PP. Pa kad prihvati, objavi i na temi.

Neko se nameračio da igra s tobom. Možda je juzer :sok
3
3 slika
Avatar
Namazana
Maza
Maza
Reactions: 7621
Postovi: 13617
Pridružen/a: 04 jun 2023, 20:34

Re: Šahovska liga; Vol. 3 - partije i chat

Post Postao/la Namazana »

Eto, pala sam :D valjda :oo

Cestitke @KranG
2
1 slika 1 slika
Zadnja izmjena: Namazana, dana/u 24 jun 2026, 21:03, ukupno mijenjano 1 put.
Avatar
Namazana
Maza
Maza
Reactions: 7621
Postovi: 13617
Pridružen/a: 04 jun 2023, 20:34

Re: Šahovska liga; Vol. 3 - partije i chat

Post Postao/la Namazana »

E hajmo sad na fudbal 💙💛
2
1 slika 1 slika
KranG
Perspektivni član
Perspektivni član
Reactions: 403
Postovi: 426
Pridružen/a: 06 okt 2025, 09:53
Lokacija: Sarajevo

Re: Šahovska liga; Vol. 3 - partije i chat

Post Postao/la KranG »

Namazana je napisao/la: 24 jun 2026, 20:51 Eto, pala sam :D valjda :oo

Cestitke @KranG
Hvala
Moja kraljica se zaljubila u tvog Kralja
Game over
2
2 slika
:meha3
Avatar
Namazana
Maza
Maza
Reactions: 7621
Postovi: 13617
Pridružen/a: 04 jun 2023, 20:34

Re: Šahovska liga; Vol. 3 - partije i chat

Post Postao/la Namazana »

KranG je napisao/la: 24 jun 2026, 18:12
Namazana je napisao/la: 24 jun 2026, 16:37

A znam bolan, sah i ja smo dva svijeta :D
Moći ćeš pričati unucima da si igrala protiv KranGa čuvenog..
:djed
Ili ti svojima kako si mi bio prvi u sahu :oo
2
2 slika
Avatar
Danci
Danci
Danci
Reactions: 1153
Postovi: 1373
Pridružen/a: 30 dec 2020, 18:18

Re: Šahovska liga; Vol. 3 - partije i chat

Post Postao/la Danci »

Namazana je napisao/la: 24 jun 2026, 14:54 Jel se ovaj sah igra mjesec dana partija? :oo
Na moju radost, nema žurbe 🫣moja pekmezica povuče tek jedan potez svaka dva dana...
4
2 slika 1 slika 1 slika
Avatar
dmr
Progressed Mars
Progressed Mars
Reactions: 36324
Postovi: 33019
Pridružen/a: 30 jul 2020, 12:40

Re: Šahovska liga; Vol. 3 - partije i chat

Post Postao/la dmr »

Zasto je kod mene ogranicen potez na 24h :medzed
2
2 slika
make your move :damir
Avatar
dmr
Progressed Mars
Progressed Mars
Reactions: 36324
Postovi: 33019
Pridružen/a: 30 jul 2020, 12:40

Re: Šahovska liga; Vol. 3 - partije i chat

Post Postao/la dmr »

Moram podesiti schedule u kalendaru :oo
2
2 slika
make your move :damir
Avatar
Namazana
Maza
Maza
Reactions: 7621
Postovi: 13617
Pridružen/a: 04 jun 2023, 20:34

Re: Šahovska liga; Vol. 3 - partije i chat

Post Postao/la Namazana »

Ja stvarno nemam pojma oko ovoga, kako, sta, bitno da se igramo :o
2
1 slika 1 slika
KranG
Perspektivni član
Perspektivni član
Reactions: 403
Postovi: 426
Pridružen/a: 06 okt 2025, 09:53
Lokacija: Sarajevo

Re: Šahovska liga; Vol. 3 - partije i chat

Post Postao/la KranG »

Namazana je napisao/la: 25 jun 2026, 00:12 Ja stvarno nemam pojma oko ovoga, kako, sta, bitno da se igramo :o
Cilj je da tvoj Kralj sretne moju ne razuzdanu kraljicu
:D
Uvjek ljubav na kraju pobjeđuje
2
2 slika
:meha3
KranG
Perspektivni član
Perspektivni član
Reactions: 403
Postovi: 426
Pridružen/a: 06 okt 2025, 09:53
Lokacija: Sarajevo

Re: Šahovska liga; Vol. 3 - partije i chat

Post Postao/la KranG »

Danci je napisao/la: 25 jun 2026, 00:09
Namazana je napisao/la: 24 jun 2026, 14:54 Jel se ovaj sah igra mjesec dana partija? :oo
Na moju radost, nema žurbe 🫣moja pekmezica povuče tek jedan potez svaka dva dana...
Pekmeza se drži one-
Dva put' mjeri
Jednom reži
:ovaj :ovaj
3
3 slika
:meha3
Avatar
Namazana
Maza
Maza
Reactions: 7621
Postovi: 13617
Pridružen/a: 04 jun 2023, 20:34

Re: Šahovska liga; Vol. 3 - partije i chat

Post Postao/la Namazana »

KranG je napisao/la: 25 jun 2026, 07:28
Danci je napisao/la: 25 jun 2026, 00:09

Na moju radost, nema žurbe 🫣moja pekmezica povuče tek jedan potez svaka dva dana...
Pekmeza se drži one-
Dva put' mjeri
Jednom reži
:ovaj :ovaj
Pekmeza nije naivna kao ja :D
2
2 slika
Avatar
Namazana
Maza
Maza
Reactions: 7621
Postovi: 13617
Pridružen/a: 04 jun 2023, 20:34

Re: Šahovska liga; Vol. 3 - partije i chat

Post Postao/la Namazana »

Nema veze, naucicu i ja sah igrati :oo e drz'te se onda :D
2
2 slika
Avatar
dmr
Progressed Mars
Progressed Mars
Reactions: 36324
Postovi: 33019
Pridružen/a: 30 jul 2020, 12:40

Re: Šahovska liga; Vol. 3 - partije i chat

Post Postao/la dmr »

Mene zanima je li to resign stvar dogovora, zar to nije jednostrana radnja? :ovaj Resign i game over :zbunj
1
1 slika
make your move :damir
Avatar
medvjed23
Administrator
Reactions: 9858
Postovi: 9345
Pridružen/a: 28 jul 2020, 12:11
Lokacija: https://poezijaisve.blog/
Kontakt:

Re: Šahovska liga; Vol. 3 - partije i chat

Post Postao/la medvjed23 »

Ja ću podsjetiti na pravilo iz uvodnog posta.
medvjed23 je napisao/la: 22 jun 2026, 19:23
Ako igraš dopisnu partiju, obavezno odaberi da ti days per turn bude 1. Sve preko toga dovelo bi do prevelikog razvlačenja lige.

Dakle, dopisne partije pravite tako da rok za 1 potez bude 1 dan.

U slučaju dužeg roka, partije bi trajale po dva il tri mjeseca i ne bismo, tako, nidokle...
2
2 slika
Avatar
dmr
Progressed Mars
Progressed Mars
Reactions: 36324
Postovi: 33019
Pridružen/a: 30 jul 2020, 12:40

Re: Šahovska liga; Vol. 3 - partije i chat

Post Postao/la dmr »

Ja sam pročitao pravila, naravno :oo i u njima nema odgovora na moje pitanje o predaji partije :cali
0
Zadnja izmjena: dmr, dana/u 25 jun 2026, 08:50, ukupno mijenjano 1 put.
make your move :damir
Avatar
Namazana
Maza
Maza
Reactions: 7621
Postovi: 13617
Pridružen/a: 04 jun 2023, 20:34

Re: Šahovska liga; Vol. 3 - partije i chat

Post Postao/la Namazana »

medvjed23 je napisao/la: 25 jun 2026, 08:09 Ja ću podsjetiti na pravilo iz uvodnog posta.
medvjed23 je napisao/la: 22 jun 2026, 19:23
Ako igraš dopisnu partiju, obavezno odaberi da ti days per turn bude 1. Sve preko toga dovelo bi do prevelikog razvlačenja lige.

Dakle, dopisne partije pravite tako da rok za 1 potez bude 1 dan.

U slučaju dužeg roka, partije bi trajale po dva il tri mjeseca i ne bismo, tako, nidokle...
Ma kranG i ja zacas zavrsili, mislim, pokusao me muciti, ali nisam se dala :D
3
3 slika
Odgovori

Natrag na “Igrice”