Kajsija
Trenutno jedem, pijem
- Russki
- prince of idiotism

- Reactions: 25353
- Postovi: 20041
- Pridružen/a: 29 aug 2020, 19:19
- Lokacija: dystopian future
Re: Trenutno jedem, pijem
Imam hladan Donat u frižideru, a i neku hladnu duplu votku da me vrati na fabričke postavke.
Treba se pripremit za utakmicu.
Treba se pripremit za utakmicu.
3
2
1
1
abysmal depths are flooded
Re: Trenutno jedem, pijem
znam, radio sam diplomski rad proizvodnja biodizelskog goriva od otpadnog ulja, vidio sam kako izgleda prosječno korišteno ulje iz restorana 
1
1
Re: Trenutno jedem, pijem
2
2
Nemaš dopuštenje za pregledavanje privit(a)ka dodan(og)ih postu.
Zivot se desava sada, a ravan stomak nam ne treba da ga zivimo. 
