ko zna
mozda je navratila
ko zna
1
1

I ja se ovo isto pitam. Kako se ne organizuju i sruse ovu bagru na vlasti sto im upropastava zivote vec 30 godina.Ommadawn je napisao/la: ↑26 jun 2026, 08:37 Koji smo K**** od naroda - to pokazuje i ovo Svjetsko Prvenstvo u fudbalu.
Prvo smo poceli da palamudimo o tome koliki je Srbin Lukic, da li je bosanski prihvatljiv, da li se drzi za srce dok se himna pjeva, da li je imao ikakve kontroverzne izjave i da li priznaje genocid u Srebrenici und so weiter, und so weiter...
To sto je momak oborio rekord - manje vazno.
No ta se pobjeda naravno fino proslavila sa ulicama punim ljudi, sve sa bakljama, zastavama, nacionalnim simbolima, sirenama, gasiranju, urlanju, alkoholom, aj em from bosnia tejk mi to amerika, poljem se siri miris, Ljiljana, i sta sve ne.
Ista stvar je prosla i sada tokom utakmice i pobjede nad Katarom.
Ponovo rijeka ljudi u gradovima, svaki se grad takmicio koji ce bolje proslaviti.
Da, koji ce bolje proslaviti.
Nijedan se grad nije organizovao u ovom broju ljudi da protestuje i trazi da se krivac (a krivac se zna) sto je 20 ljudi u Jablanici izgubilo zivote prilikom poplave i klizista, izazvanog zbog nelegalnog kamenoloma u blizini, izvede pred sud i osudi.
Nijedan se grad nije organizovao u ovom broju ljudi da se procesuiraju podvodnici maloljetnica iz Doma za nezbrinutu djecu. Oni danas setaju ulicama i slave prilikom pobjede bosanske reprezentacije.
Nijedan se grad nije organizovao u ovom broju ljudi da protestuje i trazi da se krivac (a krivac se, jel, zna) sto je 11 nemocnih staraca izgubilo zivote prilikom pozara u Domu penzionera u Tuzli a koji su prethodno takodjer zivjeli u gotovo nehumanim uslovima, izvede pred sud i osudi.
Nijedan se grad nije organizovao u ovom broju ljudi da protestuje i trazi da se babini sinovi koji divljaju svojim drumskim azdahama i odnose zivote izvedu pred sud i osude na maksimalnu kaznu.
I zato jesmo K**** od drzave. A drzavu ne cini vodja. Cini je narod. Ergo.