Šahovska liga; Vol. 3 - partije i chat
Re: Šahovska liga; Vol. 3 - partije i chat
Mogao sam vuci jos par dana, taman da ponudis barem remi, ako ne i resign

1
1
Re: Šahovska liga; Vol. 3 - partije i chat
steta
tako i pekmeza zbog vremena izgubi
tako i pekmeza zbog vremena izgubi

1
1
Zivot se desava sada, a ravan stomak nam ne treba da ga zivimo. 
Re: Šahovska liga; Vol. 3 - partije i chat
A sad ozbiljno, sto nisi prihvatio predaju kad sam ponudio?
1
1
Re: Šahovska liga; Vol. 3 - partije i chat
A nista, fokusirajmo se na naredno kolo 
Kad se vratim s mora
Kad se vratim s mora
1
1
Re: Šahovska liga; Vol. 3 - partije i chat
kako mislis predaju
valjda si ponudio remi
joj koji si ti
predaju ti niko ne mora odobriti
0
Zivot se desava sada, a ravan stomak nam ne treba da ga zivimo. 
Re: Šahovska liga; Vol. 3 - partije i chat
Ozbiljan sam. I nakon 5-6 sekundi nestane. Mislio sam da je on odbio. Jer sam i ja imao opciju
na zastavi.
0
Re: Šahovska liga; Vol. 3 - partije i chat
nisi nesto dobro onda jer to kliknes i odmah je gotovo
kako meni medo ne odobrava
0
Zivot se desava sada, a ravan stomak nam ne treba da ga zivimo. 
Re: Šahovska liga; Vol. 3 - partije i chat
Nemam sta dobro, nedobro, nisam toliki debil
Jedino da nije sta u postavkama kod jednog od nas
Jedino da nije sta u postavkama kod jednog od nas
1
1
-
John Cleese
- Moderator

- Reactions: 2380
- Postovi: 3490
- Pridružen/a: 30 jul 2020, 23:54
Re: Šahovska liga; Vol. 3 - partije i chat
Lichess zna za ovaj vaš turnir i pravila kojih se držite, pa su vam deaktivirali opciju predaje - morate se boriti dok jedan drugom ne popapate sve, ali baš sve figure.
2
1
1
1
-
John Cleese
- Moderator

- Reactions: 2380
- Postovi: 3490
- Pridružen/a: 30 jul 2020, 23:54
Re: Šahovska liga; Vol. 3 - partije i chat
Zeznu me F1 danas, jos problem s Arenama, pobjeda je bila neupitna 
2
2
