Šahovska liga; Vol. 3 - partije i chat
-
John Cleese
- Moderator

- Reactions: 2381
- Postovi: 3490
- Pridružen/a: 30 jul 2020, 23:54
Re: Šahovska liga; Vol. 3 - partije i chat
Ne obraćajte pažnju: meni je zapravo krivo što ne učestvujem, pa zato tersam.
Taman da se prijavim kad će ti ponedjeljak...
Sudbo kleta, budi naklonjenija bližnjima - neka se drugi radujuuu.
Taman da se prijavim kad će ti ponedjeljak...
Sudbo kleta, budi naklonjenija bližnjima - neka se drugi radujuuu.
3
1
1
1
1
1
- medvjed23
- Administrator
- Reactions: 9869
- Postovi: 9363
- Pridružen/a: 28 jul 2020, 12:11
- Lokacija: https://poezijaisve.blog/
- Kontakt:
Re: Šahovska liga; Vol. 3 - partije i chat
Neka, neka, šta je turnir bez stručnog komentatora...
1
1
- medvjed23
- Administrator
- Reactions: 9869
- Postovi: 9363
- Pridružen/a: 28 jul 2020, 12:11
- Lokacija: https://poezijaisve.blog/
- Kontakt:
Re: Šahovska liga; Vol. 3 - partije i chat
Pekmezi i Danci pišemo remi.
U nastavku, najava drugog kola...
U nastavku, najava drugog kola...
1
1
- medvjed23
- Administrator
- Reactions: 9869
- Postovi: 9363
- Pridružen/a: 28 jul 2020, 12:11
- Lokacija: https://poezijaisve.blog/
- Kontakt:
Re: Šahovska liga; Vol. 3 - partije i chat
2. kolo
(prvonavedena/i igra bijelim figurama, a rok za potez u dopisnoj partiji je jedan dan, ne više od toga)
@dmr - @KranG
@Spock - @medvjed23
@Pekmeza - @Namazana
@smajlic - @Danci
Rok da odigrate real time partiju ili počnete igrati dopisnu partiju: do kraja petka.
(prvonavedena/i igra bijelim figurama, a rok za potez u dopisnoj partiji je jedan dan, ne više od toga)
@dmr - @KranG
@Spock - @medvjed23
@Pekmeza - @Namazana
@smajlic - @Danci
Rok da odigrate real time partiju ili počnete igrati dopisnu partiju: do kraja petka.
2
1
1
1
- medvjed23
- Administrator
- Reactions: 9869
- Postovi: 9363
- Pridružen/a: 28 jul 2020, 12:11
- Lokacija: https://poezijaisve.blog/
- Kontakt:
Re: Šahovska liga; Vol. 3 - partije i chat
Spock, možeš li sad?
Ili radnim danima, od 18 do 21?
Ako ne, pravi dopisnu...
Ili radnim danima, od 18 do 21?
Ako ne, pravi dopisnu...
0
Re: Šahovska liga; Vol. 3 - partije i chat
@Pekmeza kad budes mogla javi, samo neka bude navece, da sjedem k'o covjek i izgubim 
1
1
Re: Šahovska liga; Vol. 3 - partije i chat
A kako se dijele bodovi, zasto kranG ima 2, a pekmeza 1?
1
1
Re: Šahovska liga; Vol. 3 - partije i chat
krang je mescini izgubio
trebao je imati 0
pobjeda 2 boda
remi 1
1
1
Zivot se desava sada, a ravan stomak nam ne treba da ga zivimo. 
Re: Šahovska liga; Vol. 3 - partije i chat
Ahaaaa, ma hajd, neka ga se medo sjetio da mu upise 2 boda, ja cu medi oprostiti
2
1
1
1
Re: Šahovska liga; Vol. 3 - partije i chat
Hajde da probamo sutra, ali ne garantujem.
Ako se ne uganjamo onda dopisna.
1
1
Re: Šahovska liga; Vol. 3 - partije i chat
Nisam nista vidio, nije mi izbacio, ali i ja mislim da za resign nema odbijanja, bar je tako na chess.com.
0

