Oblaci crnu
O čemu trenutno razmišljate
Re: O čemu trenutno razmišljate
ova sedmica je svijetla .. ne mogu
2
2
Love like you'll never be hurt
Sing like there's nobody listening
And live like it's heaven on earth
Sing like there's nobody listening
And live like it's heaven on earth
Re: O čemu trenutno razmišljate
Pitala sam zbog toga sto mi je naporno da susim kosu, jer je temp, bar kod mene, jos visoka, nema vjetrica ni na rijeci, al nebitno, zaboravite da sam bilo sta napisala
1
1

