Da se požalim

Truć, trač, bla, bla...
Avatar
Duh
PRObehar
PRObehar
Reactions: 5621
Postovi: 7103
Pridružen/a: 29 sep 2023, 21:25
Lokacija: Duboka država

Re: Da se požalim

Post Postao/la Duh »

utorak je laksi samo, jer se naviknu. a u biti je isti ko ponedeljak .
ljudi bi bez sata i kalendara bili opusteniji.
1
1 slika
Avatar
hani_jong_un
Pjur seks
Pjur seks
Reactions: 31150
Postovi: 21827
Pridružen/a: 28 jul 2020, 15:58
Lokacija: s2p

Re: Da se požalim

Post Postao/la hani_jong_un »

ledja me bole
msm da sam fulo profesiju ☹️
2
1 slika 1 slika
1811
Avatar
dmr
Progressed Mars
Progressed Mars
Reactions: 36121
Postovi: 32731
Pridružen/a: 30 jul 2020, 12:40

Re: Da se požalim

Post Postao/la dmr »

Moj drug zubar cesto nosi onaj zavoj/steznik na podlaktici, sjebe misic, zglob, ne znam tacno sta,… dok ga vadi :D
3
3 slika
make your move :damir
MunDzi
PRObehar
PRObehar
Reactions: 11403
Postovi: 7187
Pridružen/a: 28 jul 2020, 14:05

Re: Da se požalim

Post Postao/la MunDzi »

Ako je zglob znaci uvrce dok ga vadi. :oo
Kako li je kod ostalih. :hm :ooo
2
2 slika
Avatar
hani_jong_un
Pjur seks
Pjur seks
Reactions: 31150
Postovi: 21827
Pridružen/a: 28 jul 2020, 15:58
Lokacija: s2p

Re: Da se požalim

Post Postao/la hani_jong_un »

a to mu je nesta od prije
ne primjenjuju se tolike sile da bi mogo da se povrijedis
1
1 slika
1811
Avatar
dmr
Progressed Mars
Progressed Mars
Reactions: 36121
Postovi: 32731
Pridružen/a: 30 jul 2020, 12:40

Re: Da se požalim

Post Postao/la dmr »

Nema ni meni logike, ali eto, znam bukvalno iz prve ruke.
1
1 slika
make your move :damir
Avatar
hani_jong_un
Pjur seks
Pjur seks
Reactions: 31150
Postovi: 21827
Pridružen/a: 28 jul 2020, 15:58
Lokacija: s2p

Re: Da se požalim

Post Postao/la hani_jong_un »

pa sta ti kaze
sto nosi to
0
1811
Avatar
dmr
Progressed Mars
Progressed Mars
Reactions: 36121
Postovi: 32731
Pridružen/a: 30 jul 2020, 12:40

Re: Da se požalim

Post Postao/la dmr »

Pa sjebe ruku kad vadi kutnjake, to sam prvo rekao :D
0
make your move :damir
Avatar
hani_jong_un
Pjur seks
Pjur seks
Reactions: 31150
Postovi: 21827
Pridružen/a: 28 jul 2020, 15:58
Lokacija: s2p

Re: Da se požalim

Post Postao/la hani_jong_un »

on ko da vadi onaj eskalibur
il kako se zove onaj mac zaglavljen u kamenu
2
2 slika
1811
MunDzi
PRObehar
PRObehar
Reactions: 11403
Postovi: 7187
Pridružen/a: 28 jul 2020, 14:05

Re: Da se požalim

Post Postao/la MunDzi »

Šabović Adis je napisao/la: 15 okt 2025, 20:10 Lik ne zna za metodu koljenom na rame...
Meni je zubar na kraju bukvalno sjeo u krilo kad je vadio zub. Kapala mu znoj sa cela. Fuj.
3
3 slika
Avatar
dmr
Progressed Mars
Progressed Mars
Reactions: 36121
Postovi: 32731
Pridružen/a: 30 jul 2020, 12:40

Re: Da se požalim

Post Postao/la dmr »

Intimno vadjenje zuba :D :D
3
3 slika
make your move :damir
Avatar
Namazana
Maza
Maza
Reactions: 7511
Postovi: 13475
Pridružen/a: 04 jun 2023, 20:34

Re: Da se požalim

Post Postao/la Namazana »

MunDzi je napisao/la: 15 okt 2025, 20:22
Šabović Adis je napisao/la: 15 okt 2025, 20:10 Lik ne zna za metodu koljenom na rame...
Meni je zubar na kraju bukvalno sjeo u krilo kad je vadio zub. Kapala mu znoj sa cela. Fuj.
I jel bilo sta? :oo
2
2 slika
MunDzi
PRObehar
PRObehar
Reactions: 11403
Postovi: 7187
Pridružen/a: 28 jul 2020, 14:05

Re: Da se požalim

Post Postao/la MunDzi »

Pa malte ne. Stimo me na onoj stolici mali milion puta. I kako god krene nesto mu smeta. I na kraju malo poljuto zajaha preko mene i stolice.....sav znojav i kapa mu sa cela. Fuj. Horor.
3
3 slika
MunDzi
PRObehar
PRObehar
Reactions: 11403
Postovi: 7187
Pridružen/a: 28 jul 2020, 14:05

Re: Da se požalim

Post Postao/la MunDzi »

Šabović Adis je napisao/la: 15 okt 2025, 20:31 Meni to zajahivanje pravo sumnjivo.
Nije nista neprimjerno. Mislim, jbg jeste neprimjerno sjesti pacijentu u krilo, ali mislim da nije bio ni svjestan da je na kraju zajaho. Nameracio se da ga savlada. Sva sreca pa me je odlicno izbocao injekcijom, nisam imala nikakve bolove. Ali se jesam i ja sva preznojila, kao da sam ja vadila zub. :D
3
3 slika
Avatar
Namazana
Maza
Maza
Reactions: 7511
Postovi: 13475
Pridružen/a: 04 jun 2023, 20:34

Re: Da se požalim

Post Postao/la Namazana »

MunDzi je napisao/la: 15 okt 2025, 20:36
Šabović Adis je napisao/la: 15 okt 2025, 20:31 Meni to zajahivanje pravo sumnjivo.
Nije nista neprimjerno. Mislim, jbg jeste neprimjerno sjesti pacijentu u krilo, ali mislim da nije bio ni svjestan da je na kraju zajaho. Nameracio se da ga savlada. Sva sreca pa me je odlicno izbocao injekcijom, nisam imala nikakve bolove. Ali se jesam i ja sva preznojila, kao da sam ja vadila zub. :D
Ko li je kome sta tu vadio Mundzi :D
1
1 slika
MunDzi
PRObehar
PRObehar
Reactions: 11403
Postovi: 7187
Pridružen/a: 28 jul 2020, 14:05

Re: Da se požalim

Post Postao/la MunDzi »

Namazana je napisao/la: 15 okt 2025, 20:40
MunDzi je napisao/la: 15 okt 2025, 20:36

Nije nista neprimjerno. Mislim, jbg jeste neprimjerno sjesti pacijentu u krilo, ali mislim da nije bio ni svjestan da je na kraju zajaho. Nameracio se da ga savlada. Sva sreca pa me je odlicno izbocao injekcijom, nisam imala nikakve bolove. Ali se jesam i ja sva preznojila, kao da sam ja vadila zub. :D
Ko li je kome sta tu vadio Mundzi :D
Ne znam sestro. Ali na kraju smo oboje bili oznojeni.
2
2 slika
Avatar
Namazana
Maza
Maza
Reactions: 7511
Postovi: 13475
Pridružen/a: 04 jun 2023, 20:34

Re: Da se požalim

Post Postao/la Namazana »

MunDzi je napisao/la: 15 okt 2025, 20:42
Namazana je napisao/la: 15 okt 2025, 20:40
Ko li je kome sta tu vadio Mundzi :D
Ne znam sestro. Ali na kraju smo oboje bili oznojeni.
Opa, jesi krvarila? :oo
0
Odgovori

Natrag na “Parlaonica”