Hoću da pitam..

Truć, trač, bla, bla...
Avatar
Max
PRObehar
PRObehar
Reactions: 23349
Postovi: 16617
Pridružen/a: 23 jul 2020, 10:35

Re: Hoću da pitam..

Post Postao/la Max »

Iskra je napisao/la: 28 okt 2020, 17:11
Dina je napisao/la: 28 okt 2020, 16:45

Ja živim u maloj čaršiji :sret
Ma, ne volim rizikovati s muzikom... Našla neki cd, ostao bratu kada sam mu nekad davno posuđivala auto...
Katastrofa :sok
Imamo skroz različit ukus :face


To kod tebe kao kad je meni crko tv. I rodjak ima viška i donese mi nov novcat... koji god kanal kliknem narodnjaci. :D.
Čuli smo
:max
2
2 slika
I say what I think, I think what I say
Iskra
PRObehar
PRObehar
Reactions: 34237
Postovi: 37479
Pridružen/a: 22 jul 2020, 22:18

Re: Hoću da pitam..

Post Postao/la Iskra »

Max je napisao/la: 28 okt 2020, 17:12
Iskra je napisao/la: 28 okt 2020, 17:11



To kod tebe kao kad je meni crko tv. I rodjak ima viška i donese mi nov novcat... koji god kanal kliknem narodnjaci. :D.
Čuli smo
:max
Ima li išta da ti zaboraviš?

A sarma? :valja
0
Avatar
Max
PRObehar
PRObehar
Reactions: 23349
Postovi: 16617
Pridružen/a: 23 jul 2020, 10:35

Re: Hoću da pitam..

Post Postao/la Max »

Iskra je napisao/la: 28 okt 2020, 17:13
Max je napisao/la: 28 okt 2020, 17:12

Čuli smo
:max
Ima li išta da ti zaboraviš?

A sarma? :valja
Ma ja do televizora je

A sta je sa sarmom
:max

Dze sarma

Joj mogo sam sarme
1
1 slika
I say what I think, I think what I say
Iskra
PRObehar
PRObehar
Reactions: 34237
Postovi: 37479
Pridružen/a: 22 jul 2020, 22:18

Re: Hoću da pitam..

Post Postao/la Iskra »

Max je napisao/la: 28 okt 2020, 17:14
Iskra je napisao/la: 28 okt 2020, 17:13
Ima li išta da ti zaboraviš?

A sarma? :valja
Ma ja do televizora je

A sta je sa sarmom
:max

Dze sarma

Joj mogo sam sarme


Šta šta je, sram te bilo koliko si ismijavao moju sarmu.
0
Avatar
Max
PRObehar
PRObehar
Reactions: 23349
Postovi: 16617
Pridružen/a: 23 jul 2020, 10:35

Re: Hoću da pitam..

Post Postao/la Max »

Iskra je napisao/la: 28 okt 2020, 17:16
Max je napisao/la: 28 okt 2020, 17:14
Ma ja do televizora je

A sta je sa sarmom
:max

Dze sarma

Joj mogo sam sarme


Šta šta je, sram te bilo koliko si ismijavao moju sarmu.
Jel ti sta ostalo


:stidan
:valja
1
1 slika
I say what I think, I think what I say
Avatar
Max
PRObehar
PRObehar
Reactions: 23349
Postovi: 16617
Pridružen/a: 23 jul 2020, 10:35

Re: Hoću da pitam..

Post Postao/la Max »

Odoh fakat u potragu za sarmom...
1
1 slika
I say what I think, I think what I say
Avatar
hani_jong_un
Pjur seks
Pjur seks
Reactions: 31150
Postovi: 21827
Pridružen/a: 28 jul 2020, 15:58
Lokacija: s2p

Re: Hoću da pitam..

Post Postao/la hani_jong_un »

dmr je napisao/la: 28 okt 2020, 16:37
Dina je napisao/la: 28 okt 2020, 16:10

Hvala, snaći ću se dalje :ok
Ma prije je sve bilo puno komplikovanije, kad se sjetim, pržila sam cd-ove sa Nerom :face

Inače ne slušam ništa u autu jer pretežno vozim kraće relacije... Ali, na dužoj, uz maglu, kišu, malo mi fali da zaspim :ccc
I ja uglavnom vozim krace relacije, 50+ km :keke

A u autu skoro iskljucivo slusam http://otvoreni.hr/media-player/
a behar 😭
1
1 slika
1811
Avatar
dmr
Progressed Mars
Progressed Mars
Reactions: 36090
Postovi: 32704
Pridružen/a: 30 jul 2020, 12:40

Re: Hoću da pitam..

Post Postao/la dmr »

Hannibal je napisao/la: 28 okt 2020, 19:30
dmr je napisao/la: 28 okt 2020, 16:37

I ja uglavnom vozim krace relacije, 50+ km :keke

A u autu skoro iskljucivo slusam http://otvoreni.hr/media-player/
a behar 😭
Pa preslusao sam sve vec 100x :medzed

Cekam novu listu :jupi
2
1 slika 1 slika
make your move :damir
Avatar
East_side
Etablirani član
Etablirani član
Reactions: 3738
Postovi: 2443
Pridružen/a: 16 sep 2020, 11:42
Lokacija: Dovoljno blizu

Re: Hoću da pitam..

Post Postao/la East_side »

Gdje je @Russki? :ovaj
0
Nikada ne gasi svoje svjetlo samo zbog toga što nekima ide u oči.
Avatar
smajlic
Administrator
Reactions: 46955
Postovi: 39313
Pridružen/a: 27 jul 2020, 08:29

Re: Hoću da pitam..

Post Postao/la smajlic »

East_side je napisao/la: 29 okt 2020, 14:41 Gdje je @Russki? :ovaj
trazio ban da odmori
ima jos iducu sedmicu
dobro je :srce
3
1 slika 2 slika
Zivot se desava sada, a ravan stomak nam ne treba da ga zivimo. :sret
Avatar
R4IN
Sajber kurajber
Sajber kurajber
Reactions: 8651
Postovi: 10471
Pridružen/a: 31 aug 2020, 00:23

Re: Hoću da pitam..

Post Postao/la R4IN »

Poselami ga maxus :D
1
1 slika
ALPHA ET OMEGA🔥
Avatar
uvijek_kontra
Etablirani član
Etablirani član
Reactions: 6621
Postovi: 2479
Pridružen/a: 29 jul 2020, 15:38
Lokacija: Tu i tamo.

Re: Hoću da pitam..

Post Postao/la uvijek_kontra »

Max je napisao/la: 28 okt 2020, 17:17 Odoh fakat u potragu za sarmom...
Za vikend mogla sam pravit. Moram kupit kupus, moj jos nije spreman. :D
1
1 slika
Avatar
Max
PRObehar
PRObehar
Reactions: 23349
Postovi: 16617
Pridružen/a: 23 jul 2020, 10:35

Re: Hoću da pitam..

Post Postao/la Max »

kinez eto zato


nit imam ikakvog kupusa nit ima u radnjama adekvatnog
:place
0
I say what I think, I think what I say
Avatar
uvijek_kontra
Etablirani član
Etablirani član
Reactions: 6621
Postovi: 2479
Pridružen/a: 29 jul 2020, 15:38
Lokacija: Tu i tamo.

Re: Hoću da pitam..

Post Postao/la uvijek_kontra »

0
Avatar
Russki
prince of idiotism
prince of idiotism
Reactions: 25333
Postovi: 20025
Pridružen/a: 29 aug 2020, 19:19
Lokacija: dystopian future

Re: Hoću da pitam..

Post Postao/la Russki »

Deste neradnici :kiss:
3
2 slika 1 slika
abysmal depths are flooded
Avatar
R4IN
Sajber kurajber
Sajber kurajber
Reactions: 8651
Postovi: 10471
Pridružen/a: 31 aug 2020, 00:23

Re: Hoću da pitam..

Post Postao/la R4IN »

Russki je napisao/la: 30 okt 2020, 12:38 Deste neradnici :kiss:
Ooo rukvas jes ovo poranio malo :oo
1
1 slika
ALPHA ET OMEGA🔥
Avatar
pink floydd
Prvi Valentajn foruma
Prvi Valentajn foruma
Reactions: 17029
Postovi: 8394
Pridružen/a: 03 sep 2020, 05:55

Re: Hoću da pitam..

Post Postao/la pink floydd »

Russki je napisao/la: 30 okt 2020, 12:38 Deste neradnici :kiss:
Prošlo 15 dana :konta
2
2 slika
Odgovori

Natrag na “Parlaonica”