Hoću da pitam..

Truć, trač, bla, bla...
Avatar
storm
Administrator
Reactions: 38024
Postovi: 31387
Pridružen/a: 15 jul 2020, 12:19
Lokacija: 🇸🇮

Re: Hoću da pitam..

Post Postao/la storm »

@Bobi sa svih portala mogu kopirati linkove fotografija, za vijest, članak...osim sa klixa ne.
Ima neka caka? Osim što ste ih zaključali :ccc
0
Avatar
Bobi
Etablirani član
Etablirani član
Reactions: 3646
Postovi: 2990
Pridružen/a: 18 sep 2020, 18:56
Lokacija: NY, US
Kontakt:

Re: Hoću da pitam..

Post Postao/la Bobi »

storm je napisao/la: 28 okt 2020, 15:02 @Bobi sa svih portala mogu kopirati linkove fotografija, za vijest, članak...osim sa klixa ne.
Ima neka caka? Osim što ste ih zaključali :ccc
Pa skriveni :D, drugaciji cod, preko java script se prikazuju fotografije.Pa ne mogu ni ja dok se nazkopam u cod :D. najbolje ti je print sreen ,ima extenzija za chrome.odmah prebaci sta si selektovao na sajt i imas link fotografije.
0
:danny
Avatar
storm
Administrator
Reactions: 38024
Postovi: 31387
Pridružen/a: 15 jul 2020, 12:19
Lokacija: 🇸🇮

Re: Hoću da pitam..

Post Postao/la storm »

Bobi je napisao/la: 28 okt 2020, 15:05
storm je napisao/la: 28 okt 2020, 15:02 @Bobi sa svih portala mogu kopirati linkove fotografija, za vijest, članak...osim sa klixa ne.
Ima neka caka? Osim što ste ih zaključali :ccc
Pa skriveni :D, drugaciji cod, preko java script se prikazuju fotografije.Pa ne mogu ni ja dok se nazkopam u cod :D. najbolje ti je print sreen ,ima extenzija za chrome.odmah prebaci sta si selektovao na sajt i imas link fotografije.
E neću....zato uz vaš članak ide foto sa drugog portala :D
Ili izguglam nešto u tom folu :oo
0
Avatar
Bobi
Etablirani član
Etablirani član
Reactions: 3646
Postovi: 2990
Pridružen/a: 18 sep 2020, 18:56
Lokacija: NY, US
Kontakt:

Re: Hoću da pitam..

Post Postao/la Bobi »

Kod: Označi sve

https://static.klix.ba/media/images/vijesti/201028069.2_xl.jpg?v=2
slika

Ma cas posla ti i da ga nadjes, stavi miš na photo...desni klik inspect...otvori(raširi) cod da vidiš link :D.
1
1 slika
:danny
Avatar
storm
Administrator
Reactions: 38024
Postovi: 31387
Pridružen/a: 15 jul 2020, 12:19
Lokacija: 🇸🇮

Re: Hoću da pitam..

Post Postao/la storm »

Bobi je napisao/la: 28 okt 2020, 15:10

Kod: Označi sve

https://static.klix.ba/media/images/vijesti/201028069.2_xl.jpg?v=2
slika

Ma cas posla ti i da ga nadjes, stavi miš na photo...desni klik inspect...otvori(raširi) cod da vidiš link :D.
Ahaaa....odlično, zahvaljujem :cool
0
Avatar
Dina
Queen's gambit
Queen's gambit
Reactions: 10348
Postovi: 6212
Pridružen/a: 28 jul 2020, 00:35

Re: Hoću da pitam..

Post Postao/la Dina »

Skidala neku muziku, snimila na stick memoriju, da imam u autu, ali...
Jačina zvuka je toliko neujednačena da svaku pjesmu moram pojačavati ili smanjivati... Mogu li to nekako riješiti?
0
İnsanın en iyi yoldaşı onu seven değil, anlayan kişidir. Anlamakla başlar yolculuk.
Avatar
dmr
Progressed Mars
Progressed Mars
Reactions: 36095
Postovi: 32708
Pridružen/a: 30 jul 2020, 12:40

Re: Hoću da pitam..

Post Postao/la dmr »

Dina je napisao/la: 28 okt 2020, 15:32 Skidala neku muziku, snimila na stick memoriju, da imam u autu, ali...
Jačina zvuka je toliko neujednačena da svaku pjesmu moram pojačavati ili smanjivati... Mogu li to nekako riješiti?
mp3 fajlovi? moras napraviti normalizaciju. ja sam to (pored ostalih radnji s muzikom) radio nekad prije sto godina s programom musicmatch juke box.
Guglaj mp3 normalisation pa vidi sta se ovih dana preporucuje
1
1 slika
make your move :damir
Avatar
dmr
Progressed Mars
Progressed Mars
Reactions: 36095
Postovi: 32708
Pridružen/a: 30 jul 2020, 12:40

Re: Hoću da pitam..

Post Postao/la dmr »

1
1 slika
make your move :damir
Avatar
Dina
Queen's gambit
Queen's gambit
Reactions: 10348
Postovi: 6212
Pridružen/a: 28 jul 2020, 00:35

Re: Hoću da pitam..

Post Postao/la Dina »

dmr je napisao/la: 28 okt 2020, 15:42 prvi rezultat

https://www.lifewire.com/how-to-normali ... es-2438861
Hvala, snaći ću se dalje :ok
Ma prije je sve bilo puno komplikovanije, kad se sjetim, pržila sam cd-ove sa Nerom :face

Inače ne slušam ništa u autu jer pretežno vozim kraće relacije... Ali, na dužoj, uz maglu, kišu, malo mi fali da zaspim :ccc
2
2 slika
İnsanın en iyi yoldaşı onu seven değil, anlayan kişidir. Anlamakla başlar yolculuk.
Avatar
uvijek_kontra
Etablirani član
Etablirani član
Reactions: 6621
Postovi: 2479
Pridružen/a: 29 jul 2020, 15:38
Lokacija: Tu i tamo.

Re: Hoću da pitam..

Post Postao/la uvijek_kontra »

Dina je napisao/la: 28 okt 2020, 16:10
dmr je napisao/la: 28 okt 2020, 15:42 prvi rezultat

https://www.lifewire.com/how-to-normali ... es-2438861
Hvala, snaći ću se dalje :ok
Ma prije je sve bilo puno komplikovanije, kad se sjetim, pržila sam cd-ove sa Nerom :face

Inače ne slušam ništa u autu jer pretežno vozim kraće relacije... Ali, na dužoj, uz maglu, kišu, malo mi fali da zaspim :ccc
Oj, dobri stari Nero. Jedina sam to znala. :valja
Ostarismo. :plaki
3
2 slika 1 slika
Avatar
Dina
Queen's gambit
Queen's gambit
Reactions: 10348
Postovi: 6212
Pridružen/a: 28 jul 2020, 00:35

Re: Hoću da pitam..

Post Postao/la Dina »

uvijek_kontra je napisao/la: 28 okt 2020, 16:17
Dina je napisao/la: 28 okt 2020, 16:10

Hvala, snaći ću se dalje :ok
Ma prije je sve bilo puno komplikovanije, kad se sjetim, pržila sam cd-ove sa Nerom :face

Inače ne slušam ništa u autu jer pretežno vozim kraće relacije... Ali, na dužoj, uz maglu, kišu, malo mi fali da zaspim :ccc
Oj, dobri stari Nero. Jedina sam to znala. :valja
Ostarismo. :plaki
Ma nije valjda :kriv
:ljubi
1
1 slika
İnsanın en iyi yoldaşı onu seven değil, anlayan kişidir. Anlamakla başlar yolculuk.
Avatar
dmr
Progressed Mars
Progressed Mars
Reactions: 36095
Postovi: 32708
Pridružen/a: 30 jul 2020, 12:40

Re: Hoću da pitam..

Post Postao/la dmr »

Dina je napisao/la: 28 okt 2020, 16:10
dmr je napisao/la: 28 okt 2020, 15:42 prvi rezultat

https://www.lifewire.com/how-to-normali ... es-2438861
Hvala, snaći ću se dalje :ok
Ma prije je sve bilo puno komplikovanije, kad se sjetim, pržila sam cd-ove sa Nerom :face

Inače ne slušam ništa u autu jer pretežno vozim kraće relacije... Ali, na dužoj, uz maglu, kišu, malo mi fali da zaspim :ccc
I ja uglavnom vozim krace relacije, 50+ km :keke

A u autu skoro iskljucivo slusam http://otvoreni.hr/media-player/
0
make your move :damir
Avatar
Dina
Queen's gambit
Queen's gambit
Reactions: 10348
Postovi: 6212
Pridružen/a: 28 jul 2020, 00:35

Re: Hoću da pitam..

Post Postao/la Dina »

dmr je napisao/la: 28 okt 2020, 16:37
Dina je napisao/la: 28 okt 2020, 16:10

Hvala, snaći ću se dalje :ok
Ma prije je sve bilo puno komplikovanije, kad se sjetim, pržila sam cd-ove sa Nerom :face

Inače ne slušam ništa u autu jer pretežno vozim kraće relacije... Ali, na dužoj, uz maglu, kišu, malo mi fali da zaspim :ccc
I ja uglavnom vozim krace relacije, 50+ km :keke

A u autu skoro iskljucivo slusam http://otvoreni.hr/media-player/
Ja živim u maloj čaršiji :sret
Ma, ne volim rizikovati s muzikom... Našla neki cd, ostao bratu kada sam mu nekad davno posuđivala auto...
Katastrofa :sok
Imamo skroz različit ukus :face
0
İnsanın en iyi yoldaşı onu seven değil, anlayan kişidir. Anlamakla başlar yolculuk.
Avatar
uvijek_kontra
Etablirani član
Etablirani član
Reactions: 6621
Postovi: 2479
Pridružen/a: 29 jul 2020, 15:38
Lokacija: Tu i tamo.

Re: Hoću da pitam..

Post Postao/la uvijek_kontra »

dmr i ja :jupi najbolji radio
1
1 slika
Avatar
dmr
Progressed Mars
Progressed Mars
Reactions: 36095
Postovi: 32708
Pridružen/a: 30 jul 2020, 12:40

Re: Hoću da pitam..

Post Postao/la dmr »

Dina je napisao/la: 28 okt 2020, 16:45
dmr je napisao/la: 28 okt 2020, 16:37

I ja uglavnom vozim krace relacije, 50+ km :keke

A u autu skoro iskljucivo slusam http://otvoreni.hr/media-player/
Ja živim u maloj čaršiji :sret
Ma, ne volim rizikovati s muzikom... Našla neki cd, ostao bratu kada sam mu nekad davno posuđivala auto...
Katastrofa :sok
Imamo skroz različit ukus :face
I ja zivim u malom mjestu, jos malo. A radim u drugom malom mjestu, koje je udaljeno od prvog pedeset kilometara :D

A s Otvorenim nema rizika, uvijek je muzika vrh.
2
2 slika
make your move :damir
Avatar
Dina
Queen's gambit
Queen's gambit
Reactions: 10348
Postovi: 6212
Pridružen/a: 28 jul 2020, 00:35

Re: Hoću da pitam..

Post Postao/la Dina »

Meni je najbolji radio behar :smoto
2
2 slika
İnsanın en iyi yoldaşı onu seven değil, anlayan kişidir. Anlamakla başlar yolculuk.
Iskra
PRObehar
PRObehar
Reactions: 34237
Postovi: 37479
Pridružen/a: 22 jul 2020, 22:18

Re: Hoću da pitam..

Post Postao/la Iskra »

Dina je napisao/la: 28 okt 2020, 16:45
dmr je napisao/la: 28 okt 2020, 16:37

I ja uglavnom vozim krace relacije, 50+ km :keke

A u autu skoro iskljucivo slusam http://otvoreni.hr/media-player/
Ja živim u maloj čaršiji :sret
Ma, ne volim rizikovati s muzikom... Našla neki cd, ostao bratu kada sam mu nekad davno posuđivala auto...
Katastrofa :sok
Imamo skroz različit ukus :face


To kod tebe kao kad je meni crko tv. I rodjak ima viška i donese mi nov novcat... koji god kanal kliknem narodnjaci. :D.
1
1 slika
Odgovori

Natrag na “Parlaonica”