Ima neka caka? Osim što ste ih zaključali
Hoću da pitam..
Re: Hoću da pitam..
@Bobi sa svih portala mogu kopirati linkove fotografija, za vijest, članak...osim sa klixa ne.
Ima neka caka? Osim što ste ih zaključali
Ima neka caka? Osim što ste ih zaključali
0
- Bobi
- Etablirani član

- Reactions: 3646
- Postovi: 2990
- Pridružen/a: 18 sep 2020, 18:56
- Lokacija: NY, US
- Kontakt:
Re: Hoću da pitam..
Pa skriveni
0

Re: Hoću da pitam..
E neću....zato uz vaš članak ide foto sa drugog portala
Ili izguglam nešto u tom folu
0
- Bobi
- Etablirani član

- Reactions: 3646
- Postovi: 2990
- Pridružen/a: 18 sep 2020, 18:56
- Lokacija: NY, US
- Kontakt:
Re: Hoću da pitam..
Kod: Označi sve
https://static.klix.ba/media/images/vijesti/201028069.2_xl.jpg?v=2
Ma cas posla ti i da ga nadjes, stavi miš na photo...desni klik inspect...otvori(raširi) cod da vidiš link
1
1

Re: Hoću da pitam..
Ahaaa....odlično, zahvaljujemBobi je napisao/la: ↑28 okt 2020, 15:10Kod: Označi sve
https://static.klix.ba/media/images/vijesti/201028069.2_xl.jpg?v=2
Ma cas posla ti i da ga nadjes, stavi miš na photo...desni klik inspect...otvori(raširi) cod da vidiš link.
0
Re: Hoću da pitam..
Skidala neku muziku, snimila na stick memoriju, da imam u autu, ali...
Jačina zvuka je toliko neujednačena da svaku pjesmu moram pojačavati ili smanjivati... Mogu li to nekako riješiti?
Jačina zvuka je toliko neujednačena da svaku pjesmu moram pojačavati ili smanjivati... Mogu li to nekako riješiti?
0
İnsanın en iyi yoldaşı onu seven değil, anlayan kişidir. Anlamakla başlar yolculuk.
Re: Hoću da pitam..
mp3 fajlovi? moras napraviti normalizaciju. ja sam to (pored ostalih radnji s muzikom) radio nekad prije sto godina s programom musicmatch juke box.
Guglaj mp3 normalisation pa vidi sta se ovih dana preporucuje
1
1
Re: Hoću da pitam..
Hvala, snaći ću se daljedmr je napisao/la: ↑28 okt 2020, 15:42 prvi rezultat
https://www.lifewire.com/how-to-normali ... es-2438861
Ma prije je sve bilo puno komplikovanije, kad se sjetim, pržila sam cd-ove sa Nerom :face
Inače ne slušam ništa u autu jer pretežno vozim kraće relacije... Ali, na dužoj, uz maglu, kišu, malo mi fali da zaspim
2
2
İnsanın en iyi yoldaşı onu seven değil, anlayan kişidir. Anlamakla başlar yolculuk.
- uvijek_kontra
- Etablirani član

- Reactions: 6621
- Postovi: 2479
- Pridružen/a: 29 jul 2020, 15:38
- Lokacija: Tu i tamo.
Re: Hoću da pitam..
Oj, dobri stari Nero. Jedina sam to znala.Dina je napisao/la: ↑28 okt 2020, 16:10Hvala, snaći ću se daljedmr je napisao/la: ↑28 okt 2020, 15:42 prvi rezultat
https://www.lifewire.com/how-to-normali ... es-2438861
Ma prije je sve bilo puno komplikovanije, kad se sjetim, pržila sam cd-ove sa Nerom :face
Inače ne slušam ništa u autu jer pretežno vozim kraće relacije... Ali, na dužoj, uz maglu, kišu, malo mi fali da zaspim![]()
Ostarismo.
3
2
1
1
Re: Hoću da pitam..
Ma nije valjdauvijek_kontra je napisao/la: ↑28 okt 2020, 16:17Oj, dobri stari Nero. Jedina sam to znala.![]()
Ostarismo.![]()
1
1
İnsanın en iyi yoldaşı onu seven değil, anlayan kişidir. Anlamakla başlar yolculuk.
Re: Hoću da pitam..
I ja uglavnom vozim krace relacije, 50+ kmDina je napisao/la: ↑28 okt 2020, 16:10Hvala, snaći ću se daljedmr je napisao/la: ↑28 okt 2020, 15:42 prvi rezultat
https://www.lifewire.com/how-to-normali ... es-2438861
Ma prije je sve bilo puno komplikovanije, kad se sjetim, pržila sam cd-ove sa Nerom :face
Inače ne slušam ništa u autu jer pretežno vozim kraće relacije... Ali, na dužoj, uz maglu, kišu, malo mi fali da zaspim![]()
A u autu skoro iskljucivo slusam http://otvoreni.hr/media-player/
0
Re: Hoću da pitam..
Ja živim u maloj čaršijidmr je napisao/la: ↑28 okt 2020, 16:37I ja uglavnom vozim krace relacije, 50+ km
A u autu skoro iskljucivo slusam http://otvoreni.hr/media-player/
Ma, ne volim rizikovati s muzikom... Našla neki cd, ostao bratu kada sam mu nekad davno posuđivala auto...
Katastrofa
Imamo skroz različit ukus :face
0
İnsanın en iyi yoldaşı onu seven değil, anlayan kişidir. Anlamakla başlar yolculuk.
- uvijek_kontra
- Etablirani član

- Reactions: 6621
- Postovi: 2479
- Pridružen/a: 29 jul 2020, 15:38
- Lokacija: Tu i tamo.
Re: Hoću da pitam..
I ja zivim u malom mjestu, jos malo. A radim u drugom malom mjestu, koje je udaljeno od prvog pedeset kilometaraDina je napisao/la: ↑28 okt 2020, 16:45Ja živim u maloj čaršijidmr je napisao/la: ↑28 okt 2020, 16:37
I ja uglavnom vozim krace relacije, 50+ km
A u autu skoro iskljucivo slusam http://otvoreni.hr/media-player/![]()
Ma, ne volim rizikovati s muzikom... Našla neki cd, ostao bratu kada sam mu nekad davno posuđivala auto...
Katastrofa![]()
Imamo skroz različit ukus :face
A s Otvorenim nema rizika, uvijek je muzika vrh.
2
2
Re: Hoću da pitam..
Meni je najbolji radio behar 
2
2
İnsanın en iyi yoldaşı onu seven değil, anlayan kişidir. Anlamakla başlar yolculuk.
Re: Hoću da pitam..
Dina je napisao/la: ↑28 okt 2020, 16:45Ja živim u maloj čaršijidmr je napisao/la: ↑28 okt 2020, 16:37
I ja uglavnom vozim krace relacije, 50+ km
A u autu skoro iskljucivo slusam http://otvoreni.hr/media-player/![]()
Ma, ne volim rizikovati s muzikom... Našla neki cd, ostao bratu kada sam mu nekad davno posuđivala auto...
Katastrofa![]()
Imamo skroz različit ukus :face
To kod tebe kao kad je meni crko tv. I rodjak ima viška i donese mi nov novcat... koji god kanal kliknem narodnjaci.
1
1


