Čuli smo
Hoću da pitam..
Re: Hoću da pitam..
Ma ja do televizora je
A sta je sa sarmom
Dze sarma
Joj mogo sam sarme
1
1
I say what I think, I think what I say
- hani_jong_un
- Pjur seks

- Reactions: 31150
- Postovi: 21827
- Pridružen/a: 28 jul 2020, 15:58
- Lokacija: s2p
Re: Hoću da pitam..
a behardmr je napisao/la: ↑28 okt 2020, 16:37I ja uglavnom vozim krace relacije, 50+ km
A u autu skoro iskljucivo slusam http://otvoreni.hr/media-player/
1
1
1811
Re: Hoću da pitam..
Pa preslusao sam sve vec 100xHannibal je napisao/la: ↑28 okt 2020, 19:30a behardmr je napisao/la: ↑28 okt 2020, 16:37
I ja uglavnom vozim krace relacije, 50+ km
A u autu skoro iskljucivo slusam http://otvoreni.hr/media-player/![]()
Cekam novu listu
2
1
1
1
- East_side
- Etablirani član

- Reactions: 3738
- Postovi: 2443
- Pridružen/a: 16 sep 2020, 11:42
- Lokacija: Dovoljno blizu
Re: Hoću da pitam..
Gdje je @Russki? 
0
Nikada ne gasi svoje svjetlo samo zbog toga što nekima ide u oči.
- uvijek_kontra
- Etablirani član

- Reactions: 6621
- Postovi: 2479
- Pridružen/a: 29 jul 2020, 15:38
- Lokacija: Tu i tamo.
Re: Hoću da pitam..
kinez eto zato
nit imam ikakvog kupusa nit ima u radnjama adekvatnog
:place
nit imam ikakvog kupusa nit ima u radnjama adekvatnog
:place
0
I say what I think, I think what I say
- uvijek_kontra
- Etablirani član

- Reactions: 6621
- Postovi: 2479
- Pridružen/a: 29 jul 2020, 15:38
- Lokacija: Tu i tamo.
- pink floydd
- Prvi Valentajn foruma

- Reactions: 17029
- Postovi: 8394
- Pridružen/a: 03 sep 2020, 05:55


2

