Meni se za koncerte ubio, zakon.toxic je napisao/la: ↑01 okt 2021, 17:07Kakav je lens? Da li si mozda koristio 100-400mm?
Bas jutros sam malo pretrazivala... razmisljam o obnovi, ne mogu se odluciti koji bi mi bio pogodniji
Koliko sam upratila po recenzijama kvalitet fotografije je dosta slican kod oba modela.
Koga da opljackam za tu kameru?
inace, koje kameru mogu 'terati' ovakve objektive?
Baš prave dužine, a na 70mm još uvijek dovoljno širok za neke šire kadrove... Da ne moram stalno mijenjati stakla.
Stabilizacija radi besprijekorno i jako koristi.
Riješenje je još jedan body, ali ko će to vucati
Probao sam sigmu 60-600mm,koja je top shit... Neobično dobra za takav raspon.
Aparat...
Ja sam na full frame 6D, a planiram prodati oba koja imam, i na 6D mark II saltati...
6D bi ti bio super.

1

