Nisam, jos koristim anticki Canon t6i
Jednog dana cu nabaviti nesto bolje.
Kad dodje vreme moracu uraditi detaljniji research, sve do sad sto sam gledala preskupo je.

Nisam, jos koristim anticki Canon t6i
Čestitamtoxic je napisao/la: ↑13 okt 2021, 13:58
Stiglo
tox.jpg
Mislim da je na kraju ipak bolja opcija ispala sto sam uzela ovaj radi veceg zuma.
Kako sam i mislila ranije, jedina mana mu je sto je tezak, tu bi morala naci neku bolju opciju jer ga sad doslovno nosim kao bebu u rukamaa stalno pakovanje i raspakivanje nije bas odgovarajuca opcija. Imam 3 meseca fore da ga isprobam pa videcemo. So far sam zadovoljna rezultatom.
I konacno sam prestala da koristim Live View mode![]()
znaci ima u njima jos zivota

Rebel, slaze mi se se uz personality
bas se slazetoxic je napisao/la: ↑13 okt 2021, 15:05Rebel, slaze mi se se uz personality
jel ga to ti uopste ne koristis vise? Meni je ok i gura fino i ovaj novi objektiv. Mada godinama nisam ni probala drugi body da bi mogla uporediti i videti neku razliku. A bolje i da ne probavam, makar dok se ne oporavim od ovog troska![]()
1
1

Ni ja ne mogu


Sad mi je lakse

Doci ce i to na red nekad nadam se:)SmokingMan je napisao/la: ↑13 okt 2021, 18:55 Ima se, može se, mashallah. Hajde sada da izdvojiš 300 Dolara za Tracker.![]()
Nisam jučer stigao dodati, samo kratko komentirao...toxic je napisao/la: ↑13 okt 2021, 15:05Rebel, slaze mi se se uz personality
jel ga to ti uopste ne koristis vise? Meni je ok i gura fino i ovaj novi objektiv. Mada godinama nisam ni probala drugi body da bi mogla uporediti i videti neku razliku. A bolje i da ne probavam, makar dok se ne oporavim od ovog troska![]()

Kako smo je dobili samo kiša pada.toxic je napisao/la: ↑14 okt 2021, 15:19Doci ce i to na red nekad nadam se:)SmokingMan je napisao/la: ↑13 okt 2021, 18:55 Ima se, može se, mashallah. Hajde sada da izdvojiš 300 Dolara za Tracker.![]()
Jesi ti isprobao svoju masinu, kako te sluzi?
1


Ja isto mislim da je ovo super izbor sto se tice telephoto objektiva, i da sam mirna duzi period. Cak i da se nesto desi imam garanciju 4 godine, pa se ne opterecujem preterano, a pazim svakako. Jos bih volela nekad u buducnosti nabaviti neki macro i to bi bilo to, all set.storm je napisao/la: ↑14 okt 2021, 17:37 Nisam jučer stigao dodati, samo kratko komentirao...
Cestitke baš, ovo je objektiv za tebe
L serija je kupnja za života, vidim ih stare nekoliko desetljeća, nema greške, gradjeni poput tenka, tome treba i zahvaliti na težini. A ionako to nije staklo, koje ćeš svaki dan nositi sa sobom.
Nema kompromisa kod crvenog ruba
Tvoj sljedeći izbor bi mogao ići samo u dva smjera... 5D mark4 je još uvijek bezvezno skup, idealan bi ti bio 6D mark2.
Meni na mark1 strašno nedostaje touch display, vrtljiv ekran, ali to nije u suštini jedina razlika između mark1 i mark2... Prvo naravno procesor novije generacije
Mark1 ima DIGIC5+, dok mark2 ima DIGIC7
20mpx vs 26mpx
Iso25600 vs ISO 40000
Dual pixel, i tako te stvarčice koje život znače
Druga varijanta ti je mirrorless, na što i ja čekam.
Glupo mi je sad prelaziti na mark2, kad za nešto više novca mogu na R6 mrlc, što je definitivno budućnost. A svi Canon objektivi, i to je sad dokazano, preko EF /RF adaptera, odlično rade. Baš su se posvetili tome, i mislili na hrpe stakla, koje njihovi korisnici već posjeduju..
Ja svoj 6D neću prodati, jer ostaje relikt jedne DSLR ere.