Prvi demokratski izbori - BEHAR

Brži, bolji, jači...

A behar je...???

Anketa je završila: 05 sep 2020, 20:54.

Malena
1
1%
Moonlight
4
6%
Iskra
10
14%
Lejlamo
2
3%
Zara
1
1%
Mehaning
0
Nema glasova.
Blinkonce
2
3%
Laga-nini
0
Nema glasova.
Sarajka
1
1%
Spinerka
3
4%
Miss.Y
9
13%
Smajlić
1
1%
Trafalgar Law
0
Nema glasova.
Dina
0
Nema glasova.
Medvjed23
2
3%
Hannibal
4
6%
Respo
1
1%
Heidi
2
3%
Uvijek kontra
2
3%
Rajvosa
0
Nema glasova.
Dmr
4
6%
Danny
1
1%
John Cleese
1
1%
Otava
0
Nema glasova.
Čarobnjak N.
0
Nema glasova.
Malfoy
0
Nema glasova.
Mundži
0
Nema glasova.
Lana
3
4%
Nasrudin Hodža
0
Nema glasova.
Čuvarkuća
0
Nema glasova.
Ommadawn
3
4%
Podrinjac
2
3%
Arslan 11
1
1%
Scorpio
1
1%
Maksuz svratila
2
3%
Divlja u srcu
2
3%
Socrates
4
6%
Buki
1
1%
Russki
2
3%
 
Ukupno glasova: 72

Iskra
PRObehar
PRObehar
Reactions: 34237
Postovi: 37479
Pridružen/a: 22 jul 2020, 22:18

Re: Prvi demokratski izbori - BEHAR

Post Postao/la Iskra »

Heidi je napisao/la: 04 sep 2020, 23:29 Iskra, ajmo se igrat corave bake :valja


Čekaj...Jel to no ja se sakrije.ti me tražiš? Ako jeste ja sam.pobjedik, nikad me naći nećeš jer znaš...Ja ne postojim :ooo

:D
1
1 slika
Avatar
storm
Administrator
Reactions: 38024
Postovi: 31387
Pridružen/a: 15 jul 2020, 12:19
Lokacija: 🇸🇮

Re: Prvi demokratski izbori - BEHAR

Post Postao/la storm »

Heidi je napisao/la: 04 sep 2020, 23:29 Iskra, ajmo se igrat corave bake :valja
Meni je jedina asocijacija... Kad papagaj pluta na dascici i skine povez sa očiju...
:sok
0
Avatar
Heidi
Lemon Addict
Lemon Addict
Reactions: 27272
Postovi: 18979
Pridružen/a: 29 jul 2020, 13:50
Lokacija: Kosmicki raspor

Re: Prvi demokratski izbori - BEHAR

Post Postao/la Heidi »

Iskra je napisao/la: 04 sep 2020, 23:34
Heidi je napisao/la: 04 sep 2020, 23:29 Iskra, ajmo se igrat corave bake :valja


Čekaj...Jel to no ja se sakrije.ti me tražiš? Ako jeste ja sam.pobjedik, nikad me naći nećeš jer znaš...Ja ne postojim :ooo

:D
Ma ono zavezanih ociju :valja
0
Avatar
Heidi
Lemon Addict
Lemon Addict
Reactions: 27272
Postovi: 18979
Pridružen/a: 29 jul 2020, 13:50
Lokacija: Kosmicki raspor

Re: Prvi demokratski izbori - BEHAR

Post Postao/la Heidi »

storm je napisao/la: 04 sep 2020, 23:36
Heidi je napisao/la: 04 sep 2020, 23:29 Iskra, ajmo se igrat corave bake :valja
Meni je jedina asocijacija... Kad papagaj pluta na dascici i skine povez sa očiju...
:sok
Ja zajebane igre
:D
1
1 slika
Iskra
PRObehar
PRObehar
Reactions: 34237
Postovi: 37479
Pridružen/a: 22 jul 2020, 22:18

Re: Prvi demokratski izbori - BEHAR

Post Postao/la Iskra »

Heidi je napisao/la: 04 sep 2020, 23:37
Iskra je napisao/la: 04 sep 2020, 23:34



Čekaj...Jel to no ja se sakrije.ti me tražiš? Ako jeste ja sam.pobjedik, nikad me naći nećeš jer znaš...Ja ne postojim :ooo

:D
Ma ono zavezanih ociju :valja

Dobro, ako zapnes na nogu od stola pa.trehnes koliko si duga i široka ja ću ti prijetiti al sta ako bude obratno? :ovaj
0
Avatar
Heidi
Lemon Addict
Lemon Addict
Reactions: 27272
Postovi: 18979
Pridružen/a: 29 jul 2020, 13:50
Lokacija: Kosmicki raspor

Re: Prvi demokratski izbori - BEHAR

Post Postao/la Heidi »

Iskra je napisao/la: 04 sep 2020, 23:38
Heidi je napisao/la: 04 sep 2020, 23:37

Ma ono zavezanih ociju :valja

Dobro, ako zapnes na nogu od stola pa.trehnes koliko si duga i široka ja ću ti prijetiti al sta ako bude obratno? :ovaj
Ma tebi ide povez dok forumas bona.
Vidis da Hani opet dize frku :D
0
Iskra
PRObehar
PRObehar
Reactions: 34237
Postovi: 37479
Pridružen/a: 22 jul 2020, 22:18

Re: Prvi demokratski izbori - BEHAR

Post Postao/la Iskra »

Heidi je napisao/la: 04 sep 2020, 23:43
Iskra je napisao/la: 04 sep 2020, 23:38


Dobro, ako zapnes na nogu od stola pa.trehnes koliko si duga i široka ja ću ti prijetiti al sta ako bude obratno? :ovaj
Ma tebi ide povez dok forumas bona.
Vidis da Hani opet dize frku :D

Ja sam ti s povezom i došla na forum :DDD provirim samo kad mi je ceif i opet navucem
1
1 slika
Avatar
Miss Y.
Tersy blonde
Tersy blonde
Reactions: 21606
Postovi: 13269
Pridružen/a: 24 jul 2020, 20:50

Re: Prvi demokratski izbori - BEHAR

Post Postao/la Miss Y. »

Hannibal je napisao/la: 04 sep 2020, 23:11
Miss Y. je napisao/la: 04 sep 2020, 22:20 Pa šta ako je Hani glasao sam za sebe, nije znao, pokazat ce screen :zbunj
a od kad se to ne smije glasat za sebe 🤷‍♀️

Ma mozes vala naravno, i ja da sam sad bi bilo interesatno :zjev
3
2 slika 1 slika
Ters je ”čovjek koji je uvijek upravu, al’ drugi to ne razumiju”- A.Sidran



:missy
Avatar
Socrates
PRO behar
PRO behar
Reactions: 14899
Postovi: 16795
Pridružen/a: 22 aug 2020, 03:11

Re: Prvi demokratski izbori - BEHAR

Post Postao/la Socrates »

Ja nikad u zivotu nisam glas'o za sebe.

Jesam jednom umalo.
0
Tražili smo se po prethodnim životima
Avatar
Miss Y.
Tersy blonde
Tersy blonde
Reactions: 21606
Postovi: 13269
Pridružen/a: 24 jul 2020, 20:50

Re: Prvi demokratski izbori - BEHAR

Post Postao/la Miss Y. »

Ma vala ni umalo.
0
Ters je ”čovjek koji je uvijek upravu, al’ drugi to ne razumiju”- A.Sidran



:missy
laga-nini
Etablirani član
Etablirani član
Reactions: 1170
Postovi: 3669
Pridružen/a: 23 jul 2020, 20:23

Re: Prvi demokratski izbori - BEHAR

Post Postao/la laga-nini »

..ne mogu glasovat za veću.. :mig
0
Avatar
Fatih
PRObehar
PRObehar
Reactions: 6876
Postovi: 6463
Pridružen/a: 23 jul 2020, 15:14

Re: Prvi demokratski izbori - BEHAR

Post Postao/la Fatih »

Ja ne da ne moram glasati sa sebe, nego se ne moram ni kandidovati. Samo mi javise da sam clan dzematskog odbora (efendija, efendija...) :haha
0
Tokom cijelog tvog zvota, u tebi se bore dva vuka, dobar i zao. Pobijedice onaj koga vise hranis.
laga-nini
Etablirani član
Etablirani član
Reactions: 1170
Postovi: 3669
Pridružen/a: 23 jul 2020, 20:23

Re: Prvi demokratski izbori - BEHAR

Post Postao/la laga-nini »

..evo ja glasa za sebe i nula..bezvrijedan sam znaci.. :seljo
2
2 slika
Avatar
Miss Y.
Tersy blonde
Tersy blonde
Reactions: 21606
Postovi: 13269
Pridružen/a: 24 jul 2020, 20:50

Re: Prvi demokratski izbori - BEHAR

Post Postao/la Miss Y. »

Kolegici perspektivnoj Iskri prvoj dami foruma, sretan i prvi mjesečni behar :cvijece



De nam sad svega ovdje.
Nema nako pobjediti. :bes


Scorpio iduci mjesec ti mi vodis kampanju, nedje sam zakazala :oke
2
2 slika
Ters je ”čovjek koji je uvijek upravu, al’ drugi to ne razumiju”- A.Sidran



:missy
Iskra
PRObehar
PRObehar
Reactions: 34237
Postovi: 37479
Pridružen/a: 22 jul 2020, 22:18

Re: Prvi demokratski izbori - BEHAR

Post Postao/la Iskra »

Hvala Missi :ljub

Ja sam.glasala ovako a evo i zašto...
20200905_213526.jpg
20200905_213515.jpg
Za Miss sam glasala.iz razloga što je jako aktivna, lojalna, tu je od.pocetka, njeni upisi imaju finu mjeru ,dozu kvalitete, uljepsala.je outfit i selfie teme bezbroj puta, tema.o kafi pun pogodak a zna i da se nasali alini da primi salu. Na ozbiljnim temama uvijek ima sta da kaže i sa zadovoljstvom je pročitam.

Za Smajlic sam glasala jer je beskrajno duhovita, uvijek vesela, divnu atmosferu pravi na svakoj temi na kojoj se pojavi, ništa joj nije mrsko, ni reakcijama pokazati da čita, ni slikama upotpuniti teme.ni ništa. Jako fino zrači, lijepa riječ za svakog...ma divna mi je.

Za Ommu, jer je jako kvalitetan, uvijek ga rado.procitam. Nezamjenjiv na temi.muzika, prirodan, njegovi postovi su tako životni, vidi se da je čvrsto na zemlji a opet i pristupačan, zna sa svakim. Jako je realan i smatram.da je odličan forumas.

Iskreno.muslim da su svi troje za koje sam glasala mnogo bolji izbor od.mene, kvalitetniji su forumasi od.mene u to sam sigurna.
U svakom slučaju hvala svima. Ja vas sve jako volim i drago mi je da ste tu.
1
1 slika
Nemaš dopuštenje za pregledavanje privit(a)ka dodan(og)ih postu.
Avatar
scorpio
Etablirani član
Etablirani član
Reactions: 3995
Postovi: 2881
Pridružen/a: 15 aug 2020, 17:39

Re: Prvi demokratski izbori - BEHAR

Post Postao/la scorpio »

Miss Y. je napisao/la: 05 sep 2020, 21:25 Kolegici perspektivnoj Iskri prvoj dami foruma, sretan i prvi mjesečni behar :cvijece



De nam sad svega ovdje.
Nema nako pobjediti. :bes


Scorpio iduci mjesec ti mi vodis kampanju, nedje sam zakazala :oke
Imamo dogovor, biti će to 100 % tni uspjeh :oke

:ljubi
0
samo malo provociram :crni
Avatar
hani_jong_un
Pjur seks
Pjur seks
Reactions: 31151
Postovi: 21827
Pridružen/a: 28 jul 2020, 15:58
Lokacija: s2p

Re: Prvi demokratski izbori - BEHAR

Post Postao/la hani_jong_un »

a jel se za behara glasa svaki mjesec il godisnje
0
1811
Odgovori

Natrag na “Ankete”