Muzički chat room
Re: Muzički chat room
To se sigurno nece desiti. Neki ne mogu jer ne postoje drugi opet ne postoje, a ona jedna sto postoji, je daleko.
0
Re: Muzički chat room
Bila mi ponuđena karta, ali sam zahvalio
Čak me jeza hvata od tolike količine ljudi, takve vrste ljudi i takve muzike...
A realni problem poput kako doći do pive ili vode, kako se popišati u masi pola milijuna ljudi, ne znam...
1
1
- hani_jong_un
- Pjur seks

- Reactions: 31150
- Postovi: 21827
- Pridružen/a: 28 jul 2020, 15:58
- Lokacija: s2p
Re: Muzički chat room
gledaj ove sto zna otpjevat ozbiljne pjesme, a karijera joj se svela na sund
0
1811
- Russki
- prince of idiotism

- Reactions: 25333
- Postovi: 20025
- Pridružen/a: 29 aug 2020, 19:19
- Lokacija: dystopian future
Re: Muzički chat room
Nikad u životu! Nosi mi tog debila s očiju i sve njegove sljedbenike sviju ti.
3
1
2
2
abysmal depths are flooded
- Russki
- prince of idiotism

- Reactions: 25333
- Postovi: 20025
- Pridružen/a: 29 aug 2020, 19:19
- Lokacija: dystopian future
Re: Muzički chat room
Dobro ste me podsjetili da sljedeći ponedjeljak uzmem slobodni dan na poslu, jer bukvalno neću moć podnijet slušanje i priče ovih što će ić na koncert. Muka mi od same pomisli.
3
3
abysmal depths are flooded
- hani_jong_un
- Pjur seks

- Reactions: 31150
- Postovi: 21827
- Pridružen/a: 28 jul 2020, 15:58
- Lokacija: s2p
Re: Muzički chat room
bila je neka bosnjacka fasisticka stranica na fejsu sa zanimljivim upisima, ali sam zaboravio kako se zove. steta
1
1
1811
- hani_jong_un
- Pjur seks

- Reactions: 31150
- Postovi: 21827
- Pridružen/a: 28 jul 2020, 15:58
- Lokacija: s2p
Re: Muzički chat room
Najiskrenije se nadam da niko sa ovog foruma nece ici na taj fasisticki skup.
1
1
- medvjed23
- Administrator
- Reactions: 9811
- Postovi: 9311
- Pridružen/a: 28 jul 2020, 12:11
- Lokacija: https://poezijaisve.blog/
- Kontakt:
Re: Muzički chat room
Eto zanimljive teme za razmišljanje i chat: utjecaj muzike na društveno gibanje između fašizma i antifašizma.
OK, jasno je da fašističke pjesme mnogo znače mnogim fašistima. Jasno je, takođe, da antifašističke pjesme mnogo znače mnogim antifašistima.
Ali, pitanje je, može li neka pjesma nekoga natjerati da promijeni tabor? Ili da iz neutralne pozicije pristupi jednom od tabora?
Ima li muzika toliku moć? Da li je sva ona priča kako je bitno da muzika bude socijalno angažirana zapravo - šuplja? Ili ima u njoj nešto?
OK, jasno je da fašističke pjesme mnogo znače mnogim fašistima. Jasno je, takođe, da antifašističke pjesme mnogo znače mnogim antifašistima.
Ali, pitanje je, može li neka pjesma nekoga natjerati da promijeni tabor? Ili da iz neutralne pozicije pristupi jednom od tabora?
Ima li muzika toliku moć? Da li je sva ona priča kako je bitno da muzika bude socijalno angažirana zapravo - šuplja? Ili ima u njoj nešto?
0
- hani_jong_un
- Pjur seks

- Reactions: 31150
- Postovi: 21827
- Pridružen/a: 28 jul 2020, 15:58
- Lokacija: s2p
Re: Muzički chat room
cisto sumnjam medo bgm. meni ne moze sigurno. muzika moze da mi promijeni raspolozenje i to na par minuta, a shvatanja ne mogu vise promijenit sve propagande svijeta.
drug je na diplomskom imo temu uticaj muzike u cekaonici na raspolozenje pacijenta. napiso je preko 50 strana i medju prvim predo rad. meni je bila glupost da mi roditelji nakon 6 godina studiranja slusaju o muzici na diplomskom al on to voli.
drug je na diplomskom imo temu uticaj muzike u cekaonici na raspolozenje pacijenta. napiso je preko 50 strana i medju prvim predo rad. meni je bila glupost da mi roditelji nakon 6 godina studiranja slusaju o muzici na diplomskom al on to voli.
1
1
1811
- hani_jong_un
- Pjur seks

- Reactions: 31150
- Postovi: 21827
- Pridružen/a: 28 jul 2020, 15:58
- Lokacija: s2p
Re: Muzički chat room
ja sam se u moju temu zaljubio na prvi pogled i odmah je prijavio. istrazivo sam odstupanja u velicini zuba izmedju razlicitih rasa. ali rezultati su bili bezveze, nema razlika.
2
2
1811
Re: Muzički chat room
Bio sam na koncertu Thompsona.
Mislim da ima tome i dvadesetak godina, na Korčuli.
Mada ono i nije bio klasični koncert za njegove uvjete, uglavnom su tu bili turisti, koji eto da nije dosadno, idu na ono malo što se nudi.
Zbilja nije tu bilo ni crnih majica, ikonografije koja ga obično prati, ali rekoh, turistička zanimacija.
Muzika čak i donekle ok, na momente žestoko rokanje...
Pokrao je neke sekvence i od iron maiden
Čak i stilski se kroz neke povijesne epove pokušava približiti.
No patetika je strašna.
Čavoglave mu čak razumijem, rat je bio.
Otvoreno veličanje NDH, e tu prestaje onda sve.
Nikad se nije ogradio, a da to preferira, ne mora ni izjaviti, jer u niz pjesama jasno pjeva o tome...
Spominje se gusta magla ( poznata ustaška koračnica) onu crnu košulju pripremi, valjala je djedu, valjat će i meni....
To samo iz glave što znam, a vjerojatno ima toga još hrpa.
Vješto ubaci poneku ljubavnu, malo manipulacije niskim strastima i eto recepta za rulju niske inteligencije, a bogu hvala u nas barem toga ne manjka....
Kako god, lik je dobro naplatio domoljublje.
Mislim da ima tome i dvadesetak godina, na Korčuli.
Mada ono i nije bio klasični koncert za njegove uvjete, uglavnom su tu bili turisti, koji eto da nije dosadno, idu na ono malo što se nudi.
Zbilja nije tu bilo ni crnih majica, ikonografije koja ga obično prati, ali rekoh, turistička zanimacija.
Muzika čak i donekle ok, na momente žestoko rokanje...
Pokrao je neke sekvence i od iron maiden
Čak i stilski se kroz neke povijesne epove pokušava približiti.
No patetika je strašna.
Čavoglave mu čak razumijem, rat je bio.
Otvoreno veličanje NDH, e tu prestaje onda sve.
Nikad se nije ogradio, a da to preferira, ne mora ni izjaviti, jer u niz pjesama jasno pjeva o tome...
Spominje se gusta magla ( poznata ustaška koračnica) onu crnu košulju pripremi, valjala je djedu, valjat će i meni....
To samo iz glave što znam, a vjerojatno ima toga još hrpa.
Vješto ubaci poneku ljubavnu, malo manipulacije niskim strastima i eto recepta za rulju niske inteligencije, a bogu hvala u nas barem toga ne manjka....
Kako god, lik je dobro naplatio domoljublje.
1
1


