Muzički chat room

Muzika, radio, diskografija, čestitke, želje, i pozdravi...
Avatar
Duh
PRObehar
PRObehar
Reactions: 5620
Postovi: 7103
Pridružen/a: 29 sep 2023, 21:25
Lokacija: Duboka država

Re: Muzički chat room

Post Postao/la Duh »

Tesko.
Jedino ako Ruskog ne odveze bicikl...
1
1 slika
Avatar
dmr
Progressed Mars
Progressed Mars
Reactions: 36089
Postovi: 32702
Pridružen/a: 30 jul 2020, 12:40

Re: Muzički chat room

Post Postao/la dmr »

mozda laganini :sunja :keke
2
2 slika
make your move :damir
Avatar
Pekmeza
Etablirani član
Etablirani član
Reactions: 2156
Postovi: 2730
Pridružen/a: 06 okt 2023, 03:23

Re: Muzički chat room

Post Postao/la Pekmeza »

Hannibal je napisao/la: 29 jun 2025, 12:01 ako je istina da ce bit pola miliona dusa, velika je vjerovatnoca da ide i neko s foruma
To se sigurno nece desiti. Neki ne mogu jer ne postoje drugi opet ne postoje, a ona jedna sto postoji, je daleko.
0
Avatar
storm
Administrator
Reactions: 38024
Postovi: 31387
Pridružen/a: 15 jul 2020, 12:19
Lokacija: 🇸🇮

Re: Muzički chat room

Post Postao/la storm »

Duh je napisao/la: 29 jun 2025, 10:06 Samo Mara i lole traju....


Ide li ko na koncert Thompsona`?
Bila mi ponuđena karta, ali sam zahvalio
Čak me jeza hvata od tolike količine ljudi, takve vrste ljudi i takve muzike...

A realni problem poput kako doći do pive ili vode, kako se popišati u masi pola milijuna ljudi, ne znam...
1
1 slika
Avatar
hani_jong_un
Pjur seks
Pjur seks
Reactions: 31150
Postovi: 21827
Pridružen/a: 28 jul 2020, 15:58
Lokacija: s2p

Re: Muzički chat room

Post Postao/la hani_jong_un »

gledaj ove sto zna otpjevat ozbiljne pjesme, a karijera joj se svela na sund
0
1811
Avatar
Russki
prince of idiotism
prince of idiotism
Reactions: 25333
Postovi: 20025
Pridružen/a: 29 aug 2020, 19:19
Lokacija: dystopian future

Re: Muzički chat room

Post Postao/la Russki »

Duh je napisao/la: 29 jun 2025, 12:46 Tesko.
Jedino ako Ruskog ne odveze bicikl...
Nikad u životu! Nosi mi tog debila s očiju i sve njegove sljedbenike sviju ti.
3
1 slika 2 slika
abysmal depths are flooded
Avatar
dmr
Progressed Mars
Progressed Mars
Reactions: 36089
Postovi: 32702
Pridružen/a: 30 jul 2020, 12:40

Re: Muzički chat room

Post Postao/la dmr »

ti onda ne znas sta je bilo :o :keke
2
2 slika
make your move :damir
Avatar
Russki
prince of idiotism
prince of idiotism
Reactions: 25333
Postovi: 20025
Pridružen/a: 29 aug 2020, 19:19
Lokacija: dystopian future

Re: Muzički chat room

Post Postao/la Russki »

Dobro ste me podsjetili da sljedeći ponedjeljak uzmem slobodni dan na poslu, jer bukvalno neću moć podnijet slušanje i priče ovih što će ić na koncert. Muka mi od same pomisli.
3
3 slika
abysmal depths are flooded
Avatar
Duh
PRObehar
PRObehar
Reactions: 5620
Postovi: 7103
Pridružen/a: 29 sep 2023, 21:25
Lokacija: Duboka država

Re: Muzički chat room

Post Postao/la Duh »

dmr je napisao/la: 29 jun 2025, 18:53 ti onda ne znas sta je bilo :o :keke
Mudro receno.
0
Avatar
Duh
PRObehar
PRObehar
Reactions: 5620
Postovi: 7103
Pridružen/a: 29 sep 2023, 21:25
Lokacija: Duboka država

Re: Muzički chat room

Post Postao/la Duh »

Pokusavam uvijek imati razumjevanje za balkanski antifasizam.
1
1 slika
Avatar
hani_jong_un
Pjur seks
Pjur seks
Reactions: 31150
Postovi: 21827
Pridružen/a: 28 jul 2020, 15:58
Lokacija: s2p

Re: Muzički chat room

Post Postao/la hani_jong_un »

bila je neka bosnjacka fasisticka stranica na fejsu sa zanimljivim upisima, ali sam zaboravio kako se zove. steta
1
1 slika
1811
Avatar
hani_jong_un
Pjur seks
Pjur seks
Reactions: 31150
Postovi: 21827
Pridružen/a: 28 jul 2020, 15:58
Lokacija: s2p

Re: Muzički chat room

Post Postao/la hani_jong_un »

rado
2
2 slika
1811
Avatar
Spock
Moderator
Moderator
Reactions: 698
Postovi: 813
Pridružen/a: 30 maj 2025, 11:46

Re: Muzički chat room

Post Postao/la Spock »

Hannibal je napisao/la: 29 jun 2025, 12:01 ako je istina da ce bit pola miliona dusa, velika je vjerovatnoca da ide i neko s foruma
Najiskrenije se nadam da niko sa ovog foruma nece ici na taj fasisticki skup.
1
1 slika
Avatar
medvjed23
Administrator
Reactions: 9811
Postovi: 9311
Pridružen/a: 28 jul 2020, 12:11
Lokacija: https://poezijaisve.blog/
Kontakt:

Re: Muzički chat room

Post Postao/la medvjed23 »

Eto zanimljive teme za razmišljanje i chat: utjecaj muzike na društveno gibanje između fašizma i antifašizma.

OK, jasno je da fašističke pjesme mnogo znače mnogim fašistima. Jasno je, takođe, da antifašističke pjesme mnogo znače mnogim antifašistima.

Ali, pitanje je, može li neka pjesma nekoga natjerati da promijeni tabor? Ili da iz neutralne pozicije pristupi jednom od tabora?

Ima li muzika toliku moć? Da li je sva ona priča kako je bitno da muzika bude socijalno angažirana zapravo - šuplja? Ili ima u njoj nešto?
0
Avatar
hani_jong_un
Pjur seks
Pjur seks
Reactions: 31150
Postovi: 21827
Pridružen/a: 28 jul 2020, 15:58
Lokacija: s2p

Re: Muzički chat room

Post Postao/la hani_jong_un »

cisto sumnjam medo bgm. meni ne moze sigurno. muzika moze da mi promijeni raspolozenje i to na par minuta, a shvatanja ne mogu vise promijenit sve propagande svijeta.
drug je na diplomskom imo temu uticaj muzike u cekaonici na raspolozenje pacijenta. napiso je preko 50 strana i medju prvim predo rad. meni je bila glupost da mi roditelji nakon 6 godina studiranja slusaju o muzici na diplomskom al on to voli.
1
1 slika
1811
Avatar
hani_jong_un
Pjur seks
Pjur seks
Reactions: 31150
Postovi: 21827
Pridružen/a: 28 jul 2020, 15:58
Lokacija: s2p

Re: Muzički chat room

Post Postao/la hani_jong_un »

ja sam se u moju temu zaljubio na prvi pogled i odmah je prijavio. istrazivo sam odstupanja u velicini zuba izmedju razlicitih rasa. ali rezultati su bili bezveze, nema razlika.
2
2 slika
1811
Avatar
storm
Administrator
Reactions: 38024
Postovi: 31387
Pridružen/a: 15 jul 2020, 12:19
Lokacija: 🇸🇮

Re: Muzički chat room

Post Postao/la storm »

Bio sam na koncertu Thompsona.
Mislim da ima tome i dvadesetak godina, na Korčuli.
Mada ono i nije bio klasični koncert za njegove uvjete, uglavnom su tu bili turisti, koji eto da nije dosadno, idu na ono malo što se nudi.
Zbilja nije tu bilo ni crnih majica, ikonografije koja ga obično prati, ali rekoh, turistička zanimacija.
Muzika čak i donekle ok, na momente žestoko rokanje...
Pokrao je neke sekvence i od iron maiden :valja
Čak i stilski se kroz neke povijesne epove pokušava približiti.
No patetika je strašna.
Čavoglave mu čak razumijem, rat je bio.
Otvoreno veličanje NDH, e tu prestaje onda sve.
Nikad se nije ogradio, a da to preferira, ne mora ni izjaviti, jer u niz pjesama jasno pjeva o tome...
Spominje se gusta magla ( poznata ustaška koračnica) onu crnu košulju pripremi, valjala je djedu, valjat će i meni....
To samo iz glave što znam, a vjerojatno ima toga još hrpa.
Vješto ubaci poneku ljubavnu, malo manipulacije niskim strastima i eto recepta za rulju niske inteligencije, a bogu hvala u nas barem toga ne manjka....
Kako god, lik je dobro naplatio domoljublje.
1
1 slika
Odgovori

Natrag na “Muzika”