Sah za nas rekreativce - Let's play

Iznad, ispod, s lijeva, s desna....
Avatar
Danci
Danci
Danci
Reactions: 1153
Postovi: 1373
Pridružen/a: 30 dec 2020, 18:18

Re: Sah za nas rekreativce - Let's play

Post Postao/la Danci »

Msm za kraljicu
0
Avatar
smajlic
Administrator
Reactions: 47120
Postovi: 39591
Pridružen/a: 27 jul 2020, 08:29

Re: Sah za nas rekreativce - Let's play

Post Postao/la smajlic »

iduci put mozes zatraziti potez nazad
sad sam i ja skroz zaboravila na to...
0
Zivot se desava sada, a ravan stomak nam ne treba da ga zivimo. :sret
Avatar
Namazana
Maza
Maza
Reactions: 7651
Postovi: 13657
Pridružen/a: 04 jun 2023, 20:34

Re: Šahovska liga; Vol. 3 - partije i chat

Post Postao/la Namazana »

A kako se dijele bodovi, zasto kranG ima 2, a pekmeza 1?
2
2 slika
Avatar
smajlic
Administrator
Reactions: 47120
Postovi: 39591
Pridružen/a: 27 jul 2020, 08:29

Re: Šahovska liga; Vol. 3 - partije i chat

Post Postao/la smajlic »

Namazana je napisao/la: 28 jun 2026, 19:35 A kako se dijele bodovi, zasto kranG ima 2, a pekmeza 1?
krang je mescini izgubio
trebao je imati 0 :meha2 :valja

pobjeda 2 boda
remi 1
2
2 slika
Zivot se desava sada, a ravan stomak nam ne treba da ga zivimo. :sret
Avatar
Namazana
Maza
Maza
Reactions: 7651
Postovi: 13657
Pridružen/a: 04 jun 2023, 20:34

Re: Šahovska liga; Vol. 3 - partije i chat

Post Postao/la Namazana »

smajlic je napisao/la: 28 jun 2026, 19:36
Namazana je napisao/la: 28 jun 2026, 19:35 A kako se dijele bodovi, zasto kranG ima 2, a pekmeza 1?
krang je mescini izgubio
trebao je imati 0 :meha2 :valja

pobjeda 2 boda
remi 1
Ahaaaa, ma hajd, neka ga se medo sjetio da mu upise 2 boda, ja cu medi oprostiti :oo ja svakako ne volim da se isticem :ooo
3
2 slika 1 slika
Avatar
Spock
Moderator
Moderator
Reactions: 702
Postovi: 819
Pridružen/a: 30 maj 2025, 11:46

Re: Šahovska liga; Vol. 3 - partije i chat

Post Postao/la Spock »

dmr je napisao/la: 28 jun 2026, 16:45 A sad ozbiljno, sto nisi prihvatio predaju kad sam ponudio?
Borim se uvijek do kraja, nada zadnja umire. :oo
1
1 slika
Avatar
dmr
Progressed Mars
Progressed Mars
Reactions: 36379
Postovi: 33098
Pridružen/a: 30 jul 2020, 12:40

Re: Šahovska liga; Vol. 3 - partije i chat

Post Postao/la dmr »

Spock je napisao/la: 28 jun 2026, 21:40
dmr je napisao/la: 28 jun 2026, 16:45 A sad ozbiljno, sto nisi prihvatio predaju kad sam ponudio?
Borim se uvijek do kraja, nada zadnja umire. :oo
:respekt brt :oo
0
make your move :damir
Avatar
Spock
Moderator
Moderator
Reactions: 702
Postovi: 819
Pridružen/a: 30 maj 2025, 11:46

Re: Šahovska liga; Vol. 3 - partije i chat

Post Postao/la Spock »

dmr je napisao/la: 28 jun 2026, 16:51 Ozbiljan sam. I nakon 5-6 sekundi nestane. Mislio sam da je on odbio. Jer sam i ja imao opciju :out na zastavi.
Nisam nista vidio, nije mi izbacio, ali i ja mislim da za resign nema odbijanja, bar je tako na chess.com.
0
Avatar
dmr
Progressed Mars
Progressed Mars
Reactions: 36379
Postovi: 33098
Pridružen/a: 30 jul 2020, 12:40

Re: Šahovska liga; Vol. 3 - partije i chat

Post Postao/la dmr »

Spock je napisao/la: 28 jun 2026, 21:45
dmr je napisao/la: 28 jun 2026, 16:51 Ozbiljan sam. I nakon 5-6 sekundi nestane. Mislio sam da je on odbio. Jer sam i ja imao opciju :out na zastavi.
Nisam nista vidio, nije mi izbacio, ali i ja mislim da za resign nema odbijanja, bar je tako na chess.com.
ne bi trebalo da bude, ali tako je bilo :zbunj zamolit cu KranGa da klikne na zastavu da testiramo taj feature :meha2 :oo
2
2 slika
make your move :damir
Avatar
smajlic
Administrator
Reactions: 47120
Postovi: 39591
Pridružen/a: 27 jul 2020, 08:29

Re: Šahovska liga; Vol. 3 - partije i chat

Post Postao/la smajlic »

dzaba ja govorim da sm predala medi mec dan prije :rola

nisi klikao na predaju nego na remi :turp

:run
0
Zivot se desava sada, a ravan stomak nam ne treba da ga zivimo. :sret
Avatar
dmr
Progressed Mars
Progressed Mars
Reactions: 36379
Postovi: 33098
Pridružen/a: 30 jul 2020, 12:40

Re: Šahovska liga; Vol. 3 - partije i chat

Post Postao/la dmr »

ma nemoguce ba, zastavu sam stiskao
0
make your move :damir
Avatar
dmr
Progressed Mars
Progressed Mars
Reactions: 36379
Postovi: 33098
Pridružen/a: 30 jul 2020, 12:40

Re: Šahovska liga; Vol. 3 - partije i chat

Post Postao/la dmr »

a imao bi notifikaciju i ponudu da prihvati remi, valjda :ovaj


objerucke :xe
1
1 slika
make your move :damir
Avatar
dmr
Progressed Mars
Progressed Mars
Reactions: 36379
Postovi: 33098
Pridružen/a: 30 jul 2020, 12:40

Re: Šahovska liga; Vol. 3 - partije i chat

Post Postao/la dmr »

@smajlic de bgt da testiram zastavu :D

https://lichess.org/Rin1LIrN
1
1 slika
make your move :damir
Avatar
smajlic
Administrator
Reactions: 47120
Postovi: 39591
Pridružen/a: 27 jul 2020, 08:29

Re: Šahovska liga; Vol. 3 - partije i chat

Post Postao/la smajlic »

dmr je napisao/la: 28 jun 2026, 22:05 @smajlic de bgt da testiram zastavu :D

https://lichess.org/Rin1LIrN
nema nistaaa
neko ti je stisno prije mene :mig

hajd opetttt
0
Zivot se desava sada, a ravan stomak nam ne treba da ga zivimo. :sret
Avatar
dmr
Progressed Mars
Progressed Mars
Reactions: 36379
Postovi: 33098
Pridružen/a: 30 jul 2020, 12:40

Re: Šahovska liga; Vol. 3 - partije i chat

Post Postao/la dmr »

smajlic je napisao/la: 28 jun 2026, 22:17
dmr je napisao/la: 28 jun 2026, 22:05 @smajlic de bgt da testiram zastavu :D

https://lichess.org/Rin1LIrN
nema nistaaa
neko ti je stisno prije mene :mig

hajd opetttt
Imas li izazov? Inbox?
1
1 slika
make your move :damir
Avatar
smajlic
Administrator
Reactions: 47120
Postovi: 39591
Pridružen/a: 27 jul 2020, 08:29

Re: Šahovska liga; Vol. 3 - partije i chat

Post Postao/la smajlic »

dmr je napisao/la: 28 jun 2026, 22:21
smajlic je napisao/la: 28 jun 2026, 22:17
nema nistaaa
neko ti je stisno prije mene :mig

hajd opetttt
Imas li izazov? Inbox?
imam
nisam bila ulogovana :palm
0
Zivot se desava sada, a ravan stomak nam ne treba da ga zivimo. :sret
Avatar
dmr
Progressed Mars
Progressed Mars
Reactions: 36379
Postovi: 33098
Pridružen/a: 30 jul 2020, 12:40

Re: Šahovska liga; Vol. 3 - partije i chat

Post Postao/la dmr »

Waiting for oponent :damir
0
make your move :damir
Odgovori

Natrag na “Igrice”