Sah za nas rekreativce - Let's play
Re: Sah za nas rekreativce - Let's play
iduci put mozes zatraziti potez nazad
sad sam i ja skroz zaboravila na to...
sad sam i ja skroz zaboravila na to...
0
Zivot se desava sada, a ravan stomak nam ne treba da ga zivimo. 
Re: Šahovska liga; Vol. 3 - partije i chat
A kako se dijele bodovi, zasto kranG ima 2, a pekmeza 1?
2
2
Re: Šahovska liga; Vol. 3 - partije i chat
krang je mescini izgubio
trebao je imati 0
pobjeda 2 boda
remi 1
2
2
Zivot se desava sada, a ravan stomak nam ne treba da ga zivimo. 
Re: Šahovska liga; Vol. 3 - partije i chat
Ahaaaa, ma hajd, neka ga se medo sjetio da mu upise 2 boda, ja cu medi oprostiti
3
2
1
1
Re: Šahovska liga; Vol. 3 - partije i chat
Nisam nista vidio, nije mi izbacio, ali i ja mislim da za resign nema odbijanja, bar je tako na chess.com.
0
Re: Šahovska liga; Vol. 3 - partije i chat
ne bi trebalo da bude, ali tako je bilo
2
2
Re: Šahovska liga; Vol. 3 - partije i chat
dzaba ja govorim da sm predala medi mec dan prije 
nisi klikao na predaju nego na remi

nisi klikao na predaju nego na remi
0
Zivot se desava sada, a ravan stomak nam ne treba da ga zivimo. 
Re: Šahovska liga; Vol. 3 - partije i chat
a imao bi notifikaciju i ponudu da prihvati remi, valjda 
objerucke
objerucke
1
1
Re: Šahovska liga; Vol. 3 - partije i chat
nema nistaaadmr je napisao/la: ↑28 jun 2026, 22:05 @smajlic de bgt da testiram zastavu
https://lichess.org/Rin1LIrN
neko ti je stisno prije mene
hajd opetttt
0
Zivot se desava sada, a ravan stomak nam ne treba da ga zivimo. 
Re: Šahovska liga; Vol. 3 - partije i chat
Imas li izazov? Inbox?smajlic je napisao/la: ↑28 jun 2026, 22:17nema nistaaadmr je napisao/la: ↑28 jun 2026, 22:05 @smajlic de bgt da testiram zastavu
https://lichess.org/Rin1LIrN
neko ti je stisno prije mene
hajd opetttt
1
1
Re: Šahovska liga; Vol. 3 - partije i chat
imam
nisam bila ulogovana
0
Zivot se desava sada, a ravan stomak nam ne treba da ga zivimo. 



