Inače sam iz... a trenutno živim u...?

Truć, trač, bla, bla...
Avatar
Russki
prince of idiotism
prince of idiotism
Reactions: 25333
Postovi: 20025
Pridružen/a: 29 aug 2020, 19:19
Lokacija: dystopian future

Re: Inače sam iz... a trenutno živim u...?

Post Postao/la Russki »

Pozdrav. Moje ime je nebitno. Ono sto je bitno jeste da dolazim iz pizde materine, a trenutno sam u kurcu 😂
6
4 slika 1 slika 1 slika
abysmal depths are flooded
Avatar
storm
Administrator
Reactions: 38024
Postovi: 31387
Pridružen/a: 15 jul 2020, 12:19
Lokacija: 🇸🇮

Re: Inače sam iz... a trenutno živim u...?

Post Postao/la storm »

Ommadawn je napisao/la: 18 sep 2020, 20:11
storm je napisao/la: 18 sep 2020, 20:07 "uobičajen krajolik" posavine...

IMG_20190217_174324.jpg

IMG_20190713_192136.jpg

IMG_20190713_192347.jpg

IMG_20190713_192457.jpg

IMG_20190713_192706.jpg
Prolazimo mi kroz Derventu 1993, ni jedne kuće da nije pogođena, ma strava...
Znam da je stari samo govorio “Bože dragi, šta je ovo...šta je ovo.... gledaj one kuće... tu mi je živio jaran... da li je živ...”
Mislim da niko od nas u autobusu nije ostao ravnodušan na taj prizor. Osim možda vozača.
Derventa je tri vala osvajanja doživjela...
Prvo se vrs raspucala po njoj... Pa su je vratili hvo /arbih /hos...
I nakon prodaje posavine treći...
Ma bolje da ne pišem, osam ujaka i četiri strica bili su mi u 103.oj...
Moram reći, dopustili su odlazak, ali na koji način?
Dodje četnik, kaže imate 15 minuta, da život potrpate u kese...
I čekajte u dvorištu!
Tetka sa djecom i kesama izašla, dokutura se tenk... Zbomba tri granate u kuću...
E sad hajte u kolonu i mrš u hrvatsku svoju...
3
2 slika 1 slika
Avatar
R4IN
Sajber kurajber
Sajber kurajber
Reactions: 8651
Postovi: 10471
Pridružen/a: 31 aug 2020, 00:23

Re: Inače sam iz... a trenutno živim u...?

Post Postao/la R4IN »

Ja sam pao s marsa 🤫
0
ALPHA ET OMEGA🔥
Avatar
East_side
Etablirani član
Etablirani član
Reactions: 3738
Postovi: 2443
Pridružen/a: 16 sep 2020, 11:42
Lokacija: Dovoljno blizu

Re: Inače sam iz... a trenutno živim u...?

Post Postao/la East_side »

R4IN je napisao/la: 18 sep 2020, 21:39 Ja sam pao s marsa 🤫
Dobar si, ja nisam još ni polagao taj mars...
3
3 slika
Nikada ne gasi svoje svjetlo samo zbog toga što nekima ide u oči.
blinkonce
Reactions:

Re: Inače sam iz... a trenutno živim u...?

Post Postao/la blinkonce »

Inace sam iz Sarajeva a trenutno zivim u Sarajevu
Avatar
Socrates
PRO behar
PRO behar
Reactions: 14899
Postovi: 16795
Pridružen/a: 22 aug 2020, 03:11

Re: Inače sam iz... a trenutno živim u...?

Post Postao/la Socrates »

Trebao sam biti Sarajlija, ili mozda cak Zagrepcanin.

Ispadoh Zenicanin. :yes Jedini u porodici. :D
3
1 slika 1 slika 1 slika
Tražili smo se po prethodnim životima
Avatar
uvijek_kontra
Etablirani član
Etablirani član
Reactions: 6621
Postovi: 2479
Pridružen/a: 29 jul 2020, 15:38
Lokacija: Tu i tamo.

Re: Inače sam iz... a trenutno živim u...?

Post Postao/la uvijek_kontra »

Iz Slovenije... u Sloveniji. :)
5
4 slika 1 slika
Iskra
PRObehar
PRObehar
Reactions: 34237
Postovi: 37479
Pridružen/a: 22 jul 2020, 22:18

Re: Inače sam iz... a trenutno živim u...?

Post Postao/la Iskra »

Rodjena i odrasla u Ad Dawhah, u dijelu zvanom Al Yasra, inače najljepšem.dijelu grada...trenutno u Sarajevu .
4
4 slika
Tokmak
Novi behar
Novi behar
Reactions: 78
Postovi: 103
Pridružen/a: 23 jul 2020, 18:14
Lokacija: Žlibina

Re: Inače sam iz... a trenutno živim u...?

Post Postao/la Tokmak »

2
1 slika 1 slika
Vuk dlaku mijenja,ćud nikada.
Avatar
Podrinjac
Etablirani član
Etablirani član
Reactions: 1570
Postovi: 1636
Pridružen/a: 12 aug 2020, 07:18

Re: Inače sam iz... a trenutno živim u...?

Post Postao/la Podrinjac »

Iskra je napisao/la: 23 sep 2020, 19:13 Rodjena i odrasla u Ad Dawhah, u dijelu zvanom Al Yasra, inače najljepšem.dijelu grada...trenutno u Sarajevu .
Pa koji te đavo natjera u Sarajevo?
3
1 slika 2 slika
Avatar
vjesticanametli
PRObehar
PRObehar
Reactions: 14111
Postovi: 8353
Pridružen/a: 19 sep 2020, 22:30
Lokacija: Hexenland

Re: Inače sam iz... a trenutno živim u...?

Post Postao/la vjesticanametli »

SA-DE
0
Avatar
R4IN
Sajber kurajber
Sajber kurajber
Reactions: 8651
Postovi: 10471
Pridružen/a: 31 aug 2020, 00:23

Re: Inače sam iz... a trenutno živim u...?

Post Postao/la R4IN »

Rodjeni sarajlija :srce
1
1 slika
ALPHA ET OMEGA🔥
Avatar
Moonlight
Menadžerska legenda
Menadžerska legenda
Reactions: 15631
Postovi: 10302
Pridružen/a: 23 jul 2020, 10:41
Lokacija: Tu... Gdje dezinfikujem misli i emocije.

Re: Inače sam iz... a trenutno živim u...?

Post Postao/la Moonlight »

R4IN je napisao/la: 28 sep 2020, 23:41 Rodjeni sarajlija :srce
Sarajlijica :srce
0
Control + Alt + Delete
| Control Yourself | Alter Your Thinking | Delete Negativity |
Avatar
R4IN
Sajber kurajber
Sajber kurajber
Reactions: 8651
Postovi: 10471
Pridružen/a: 31 aug 2020, 00:23

Re: Inače sam iz... a trenutno živim u...?

Post Postao/la R4IN »

Moonlight je napisao/la: 28 sep 2020, 23:42
R4IN je napisao/la: 28 sep 2020, 23:41 Rodjeni sarajlija :srce
Sarajlijica :srce
Pa beboooo sarajlijice su oni sto su dosli naknadno :oo
1
1 slika
ALPHA ET OMEGA🔥
Avatar
Moonlight
Menadžerska legenda
Menadžerska legenda
Reactions: 15631
Postovi: 10302
Pridružen/a: 23 jul 2020, 10:41
Lokacija: Tu... Gdje dezinfikujem misli i emocije.

Re: Inače sam iz... a trenutno živim u...?

Post Postao/la Moonlight »

R4IN je napisao/la: 28 sep 2020, 23:47
Moonlight je napisao/la: 28 sep 2020, 23:42

Sarajlijica :srce
Pa beboooo sarajlijice su oni sto su dosli naknadno :oo
Znaš ono iz Vize za budućnost kad žuri da mu se dijete rodi u Sarajevu da bude sarajlijica :D
1
1 slika
Control + Alt + Delete
| Control Yourself | Alter Your Thinking | Delete Negativity |
Avatar
Moonlight
Menadžerska legenda
Menadžerska legenda
Reactions: 15631
Postovi: 10302
Pridružen/a: 23 jul 2020, 10:41
Lokacija: Tu... Gdje dezinfikujem misli i emocije.

Re: Inače sam iz... a trenutno živim u...?

Post Postao/la Moonlight »

Rođena u Sarajevu i cijeli život tu živim.
1
1 slika
Control + Alt + Delete
| Control Yourself | Alter Your Thinking | Delete Negativity |
Avatar
R4IN
Sajber kurajber
Sajber kurajber
Reactions: 8651
Postovi: 10471
Pridružen/a: 31 aug 2020, 00:23

Re: Inače sam iz... a trenutno živim u...?

Post Postao/la R4IN »

Moonlight je napisao/la: 28 sep 2020, 23:48
R4IN je napisao/la: 28 sep 2020, 23:47

Pa beboooo sarajlijice su oni sto su dosli naknadno :oo
Znaš ono iz Vize za budućnost kad žuri da mu se dijete rodi u Sarajevu da bude sarajlijica :D
Ne, sta je bilo? :ooo
0
ALPHA ET OMEGA🔥
Odgovori

Natrag na “Parlaonica”