Inače sam iz... a trenutno živim u...?
- Russki
- prince of idiotism

- Reactions: 25333
- Postovi: 20025
- Pridružen/a: 29 aug 2020, 19:19
- Lokacija: dystopian future
Re: Inače sam iz... a trenutno živim u...?
Pozdrav. Moje ime je nebitno. Ono sto je bitno jeste da dolazim iz pizde materine, a trenutno sam u kurcu 
6
4
1
1
1
1
abysmal depths are flooded
Re: Inače sam iz... a trenutno živim u...?
Derventa je tri vala osvajanja doživjela...Ommadawn je napisao/la: ↑18 sep 2020, 20:11Prolazimo mi kroz Derventu 1993, ni jedne kuće da nije pogođena, ma strava...
Znam da je stari samo govorio “Bože dragi, šta je ovo...šta je ovo.... gledaj one kuće... tu mi je živio jaran... da li je živ...”
Mislim da niko od nas u autobusu nije ostao ravnodušan na taj prizor. Osim možda vozača.
Prvo se vrs raspucala po njoj... Pa su je vratili hvo /arbih /hos...
I nakon prodaje posavine treći...
Ma bolje da ne pišem, osam ujaka i četiri strica bili su mi u 103.oj...
Moram reći, dopustili su odlazak, ali na koji način?
Dodje četnik, kaže imate 15 minuta, da život potrpate u kese...
I čekajte u dvorištu!
Tetka sa djecom i kesama izašla, dokutura se tenk... Zbomba tri granate u kuću...
E sad hajte u kolonu i mrš u hrvatsku svoju...
3
2
1
1
- East_side
- Etablirani član

- Reactions: 3738
- Postovi: 2443
- Pridružen/a: 16 sep 2020, 11:42
- Lokacija: Dovoljno blizu
Re: Inače sam iz... a trenutno živim u...?
Dobar si, ja nisam još ni polagao taj mars...
3
3
Nikada ne gasi svoje svjetlo samo zbog toga što nekima ide u oči.
Re: Inače sam iz... a trenutno živim u...?
Inace sam iz Sarajeva a trenutno zivim u Sarajevu
Re: Inače sam iz... a trenutno živim u...?
Trebao sam biti Sarajlija, ili mozda cak Zagrepcanin.
Ispadoh Zenicanin.
Jedini u porodici. 
Ispadoh Zenicanin.
3
1
1
1
1
1
Tražili smo se po prethodnim životima
- uvijek_kontra
- Etablirani član

- Reactions: 6621
- Postovi: 2479
- Pridružen/a: 29 jul 2020, 15:38
- Lokacija: Tu i tamo.
Re: Inače sam iz... a trenutno živim u...?
Rodjena i odrasla u Ad Dawhah, u dijelu zvanom Al Yasra, inače najljepšem.dijelu grada...trenutno u Sarajevu .
4
4
- vjesticanametli
- PRObehar

- Reactions: 14111
- Postovi: 8353
- Pridružen/a: 19 sep 2020, 22:30
- Lokacija: Hexenland
- Moonlight
- Menadžerska legenda

- Reactions: 15631
- Postovi: 10302
- Pridružen/a: 23 jul 2020, 10:41
- Lokacija: Tu... Gdje dezinfikujem misli i emocije.
Re: Inače sam iz... a trenutno živim u...?
0
Control + Alt + Delete
| Control Yourself | Alter Your Thinking | Delete Negativity |
| Control Yourself | Alter Your Thinking | Delete Negativity |
Re: Inače sam iz... a trenutno živim u...?
Pa beboooo sarajlijice su oni sto su dosli naknadno
1
1
ALPHA ET OMEGA
- Moonlight
- Menadžerska legenda

- Reactions: 15631
- Postovi: 10302
- Pridružen/a: 23 jul 2020, 10:41
- Lokacija: Tu... Gdje dezinfikujem misli i emocije.
Re: Inače sam iz... a trenutno živim u...?
Znaš ono iz Vize za budućnost kad žuri da mu se dijete rodi u Sarajevu da bude sarajlijica
1
1
Control + Alt + Delete
| Control Yourself | Alter Your Thinking | Delete Negativity |
| Control Yourself | Alter Your Thinking | Delete Negativity |
- Moonlight
- Menadžerska legenda

- Reactions: 15631
- Postovi: 10302
- Pridružen/a: 23 jul 2020, 10:41
- Lokacija: Tu... Gdje dezinfikujem misli i emocije.
Re: Inače sam iz... a trenutno živim u...?
Rođena u Sarajevu i cijeli život tu živim.
1
1
Control + Alt + Delete
| Control Yourself | Alter Your Thinking | Delete Negativity |
| Control Yourself | Alter Your Thinking | Delete Negativity |



2