Da se požalim

Truć, trač, bla, bla...
MunDzi
PRObehar
PRObehar
Reactions: 11403
Postovi: 7187
Pridružen/a: 28 jul 2020, 14:05

Re: Da se požalim

Post Postao/la MunDzi »

Namazana je napisao/la: 15 okt 2025, 20:43
MunDzi je napisao/la: 15 okt 2025, 20:42
Ne znam sestro. Ali na kraju smo oboje bili oznojeni.
Opa, jesi krvarila? :oo
Stavio je tampon. :D
2
2 slika
Avatar
neodoljivi
Moderator
Moderator
Reactions: 3953
Postovi: 3158
Pridružen/a: 03 aug 2022, 17:56

Re: Da se požalim

Post Postao/la neodoljivi »

Ne daju kosovari s pasosem u RKO, samo s ljicnata kartata :kme
0
Avatar
dmr
Progressed Mars
Progressed Mars
Reactions: 36121
Postovi: 32731
Pridružen/a: 30 jul 2020, 12:40

Re: Da se požalim

Post Postao/la dmr »

pa sta je problem, htio da profuras pecat uck na forumu? :ooo
2
2 slika
make your move :damir
Avatar
Polaris
PRO behar
PRO behar
Reactions: 17203
Postovi: 10668
Pridružen/a: 20 sep 2020, 19:36

Re: Da se požalim

Post Postao/la Polaris »

Kako da popravim
0
Avatar
dmr
Progressed Mars
Progressed Mars
Reactions: 36121
Postovi: 32731
Pridružen/a: 30 jul 2020, 12:40

Re: Da se požalim

Post Postao/la dmr »

je li sve ok s konekcijom termostata i interneta?
0
make your move :damir
Avatar
Polaris
PRO behar
PRO behar
Reactions: 17203
Postovi: 10668
Pridružen/a: 20 sep 2020, 19:36

Re: Da se požalim

Post Postao/la Polaris »

Sve ok sad tenk ju 😊
1
1 slika
Avatar
Polaris
PRO behar
PRO behar
Reactions: 17203
Postovi: 10668
Pridružen/a: 20 sep 2020, 19:36

Re: Da se požalim

Post Postao/la Polaris »

Nesto pobudalio
1
1 slika
Avatar
hani_jong_un
Pjur seks
Pjur seks
Reactions: 31150
Postovi: 21827
Pridružen/a: 28 jul 2020, 15:58
Lokacija: s2p

Re: Da se požalim

Post Postao/la hani_jong_un »

padisah je napisao/la: 01 jan 2021, 21:28 sinoc cekam lowryija manje od 19.5 za 150 maraka, pogodite koliko je dao... 20 😭
lowry na 18 poena na 2 min do kraja, toronto vodi 20 razlike, kontam izbacice ga na klupu, sta ce se dzaba umarat kad je gotova utakmica kad kita
moje nekadasnje muke 🥰
3
2 slika 1 slika
1811
Avatar
dmr
Progressed Mars
Progressed Mars
Reactions: 36121
Postovi: 32731
Pridružen/a: 30 jul 2020, 12:40

Re: Da se požalim

Post Postao/la dmr »

padisah je napisao/la: 29 nov 2020, 18:42 pozitivan sam na koroniju ☹
imao si i jačih :pivo
1
1 slika
make your move :damir
Avatar
Polaris
PRO behar
PRO behar
Reactions: 17203
Postovi: 10668
Pridružen/a: 20 sep 2020, 19:36

Re: Da se požalim

Post Postao/la Polaris »

A jest ruzan osjecaj kad ti vade zub, ono kad ga prvo polome pa onda cupaju, imas osjecas da ce ti zajedno sa zubom i cijelo vilicu izvadit.. bhhrr ne boli ali je neugodnoo 😫😫😫
5
2 slika 2 slika 1 slika
Zadnja izmjena: Polaris, dana/u 23 okt 2025, 12:00, ukupno mijenjano 1 put.
Avatar
Heidi
Lemon Addict
Lemon Addict
Reactions: 27272
Postovi: 18979
Pridružen/a: 29 jul 2020, 13:50
Lokacija: Kosmicki raspor

Re: Da se požalim

Post Postao/la Heidi »

Brrr zubar.

Najmrže mi je kad mi silom otvara usta ko da sam Hippo.
4
4 slika
Avatar
WhiskeyPete
Sleepless FM
Sleepless FM
Reactions: 10241
Postovi: 7506
Pridružen/a: 27 jul 2020, 17:06
Lokacija: Always cheerful, even when i asleep.

Re: Da se požalim

Post Postao/la WhiskeyPete »

Meni su zub pod 4 anestezije vadili ukupno u dva navrata nekih 1,5 sata, jer je korijen pokvarenog bio unornjen ispood korijena drugog zuba. Prvo sam u ambulanti na ilidži proveo dobrih sat vremena dok su se divije djevojke pod dvije anestezije mučile da mi izvade zub, jesu ga dobro izlomile, ali je tada nastao pristojan problem, šta sada? Kada su napokon odustale, pomalo razočarane u svoje neiskustvo, onda sam se sa vilicom koja bridi, uputio do ambulante na Vojničkom, gdje sam napokon prispio u prave ruke. Uz još dvije igle zabodene u gornje nepce i dobru zajebanciju zubara i asistentice, uradili su mu operaciju. Fakat sam se brzo oporavio, niti je poslije bilo nekoog obilnijeg krvarenja.
3
1 slika 2 slika
“I don't like 'em putting chemicals in the water that turn the freakin' frogs gay!”
Avatar
Polaris
PRO behar
PRO behar
Reactions: 17203
Postovi: 10668
Pridružen/a: 20 sep 2020, 19:36

Re: Da se požalim

Post Postao/la Polaris »

Đimšiti je napisao/la: 23 okt 2025, 12:09 Meni su zub pod 4 anestezije vadili ukupno u dva navrata nekih 1,5 sata, jer je korijen pokvarenog bio unornjen ispood korijena drugog zuba. Prvo sam u ambulanti na ilidži proveo dobrih sat vremena dok su se divije djevojke pod dvije anestezije mučile da mi izvade zub, jesu ga dobro izlomile, ali je tada nastao pristojan problem, šta sada? Kada su napokon odustale, pomalo razočarane u svoje neiskustvo, onda sam se sa vilicom koja bridi, uputio do ambulante na Vojničkom, gdje sam napokon prispio u prave ruke. Uz još dvije igle zabodene u gornje nepce i dobru zajebanciju zubara i asistentice, uradili su mu operaciju. Fakat sam se brzo oporavio, niti je poslije bilo nekoog obilnijeg krvarenja.
Je li to osmica bila?
0
Avatar
neodoljivi
Moderator
Moderator
Reactions: 3953
Postovi: 3158
Pridružen/a: 03 aug 2022, 17:56

Re: Da se požalim

Post Postao/la neodoljivi »

Dobio rolovanu teletinu al je nisu fino srolali. :tugi odoh ja to izrolati pa kako good mi bilo i sjelo :apl
3
2 slika 1 slika
Avatar
WhiskeyPete
Sleepless FM
Sleepless FM
Reactions: 10241
Postovi: 7506
Pridružen/a: 27 jul 2020, 17:06
Lokacija: Always cheerful, even when i asleep.

Re: Da se požalim

Post Postao/la WhiskeyPete »

Polaris je napisao/la: 23 okt 2025, 12:14
Đimšiti je napisao/la: 23 okt 2025, 12:09 Meni su zub pod 4 anestezije vadili ukupno u dva navrata nekih 1,5 sata, jer je korijen pokvarenog bio unornjen ispood korijena drugog zuba. Prvo sam u ambulanti na ilidži proveo dobrih sat vremena dok su se divije djevojke pod dvije anestezije mučile da mi izvade zub, jesu ga dobro izlomile, ali je tada nastao pristojan problem, šta sada? Kada su napokon odustale, pomalo razočarane u svoje neiskustvo, onda sam se sa vilicom koja bridi, uputio do ambulante na Vojničkom, gdje sam napokon prispio u prave ruke. Uz još dvije igle zabodene u gornje nepce i dobru zajebanciju zubara i asistentice, uradili su mu operaciju. Fakat sam se brzo oporavio, niti je poslije bilo nekoog obilnijeg krvarenja.
Je li to osmica bila?
Da, imao sam osijećaj kao da čitava donja vilica leži na temeljima osimice. :ddk
3
3 slika
“I don't like 'em putting chemicals in the water that turn the freakin' frogs gay!”
Avatar
Polaris
PRO behar
PRO behar
Reactions: 17203
Postovi: 10668
Pridružen/a: 20 sep 2020, 19:36

Re: Da se požalim

Post Postao/la Polaris »

Đimšiti je napisao/la: 23 okt 2025, 12:20
Polaris je napisao/la: 23 okt 2025, 12:14
Je li to osmica bila?
Da, imao sam osijećaj kao da čitava donja vilica leži na temeljima osimice. :ddk
Znaju te osmice imate zajebane korijene. Kod mene osmice hvala Bogu proslo bez problema, za 2 minute izvadio. Sestice su mi malo bile nezgodne, vise ih puta polomio da bi ih izvadio. U donjoj vilici srecom nemam uopce osmice, tako da mi je samo jedna osmica ostala
1
1 slika
Avatar
dmr
Progressed Mars
Progressed Mars
Reactions: 36121
Postovi: 32731
Pridružen/a: 30 jul 2020, 12:40

Re: Da se požalim

Post Postao/la dmr »

kod mene nije nikad izašla nijedna osmica. ne zovu se one dzaba umnjaci :medzed :DDD
5
5 slika
make your move :damir
Odgovori

Natrag na “Parlaonica”